Kāpēc tavs vīrietis dusmojas?

7-Reasons-Why-Anger-Is-Not-All-Bad

Vīrietis ir atkal dusmīgs? Atkal ne to frāzi pateici? Vai pateici ne tā kā vajag? Uzzini, kas tavam vīrietim nepatīk, un tici, jūsu dzīve uzlabosies!

Vīrietim nepatīk ja lien viņu privātajās darīšanās. Vīrietim ir jābūt savam datoram, hobijiem, draugiem, ar ko pavadīt laiku bez tevis. Vīrietis nav mazs bērns, kuru jākontrolē, ļauj viņam būt neatkarīgam.

Vīrietis ienīst, ja slikti runā par viņa vecākiem. Lai arī cik ļoti tev nepatīk otrās pusītes ģimene un radi, savas domas labāk paturi pie sevis. Nav visas savas emocijas un pārdzīvojumi jāuzkrauj vīrietim, tas tikai nāks par labu jūsu attiecībām.

Vīrietim nepatīk, ja sieviete ir uzmanības centrā. Tas nozīmē, ka nedrīkst pārmērīgi aizrauties ar alkoholu, piedomāt ko runā un kādu cilvēku sabiedrībā atrodas. Un noteikti jāizvairās no svešu vīriešu kompānijas.

Vīrietim nepatīk, ja uzsāc strīdu citu cilvēku klātbūtnē. Nekad nelamā, neapsaukā un nenoniecini citu cilvēku klātbūtnē, it sevišķi ģimenes un draugu.

Vīrietim nepatīk, ja tu visu paturi sevī. Agri vai vēlu tas viss izvirdīs, un iespējams nepiemērotākajā brīdī. Laiku pa laika izsaki savas pretenzijas.

Vīrietim nepatīk, ja visu dramatizē. Vīrietis ir loģiski domājoša persona, un sieviete ar savām asarām par īsti neizprotamu situāciju, rada sajukumu.

Vīrietim nepatīk, ja viņu pielīdzina kādam citam. Tādi apgalvojumi kā, kaimiņš labāks, jo palīdz mājas darbos, draudzenes puisis labāks, jo ved viņu izklaidēties, utt. Beidz! Kaut reizi uzslavēt viņu par to ko viņš dara, nevis nedara. Kaut reizi pasaki, ka viņš ir tev vislabākais.

Vīrietis grib veltīt laiku sev. Nevajag pieprasīt nepārtrauktu uzmanību. Ļauj vīrietim pavadīt laiku vienatnē ar alu, uzspēlējot spēlītes, vai aizbraucot ciemos pie drauga.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X