Kāpēc tik grūti priecāties par citu panākumiem?

Moody woman

Visi jau saka, ka svarīgākais ir ģimene, tie ir paši tuvākie cilvēki, kuru dēļ mēs būtu gatavi uz visu. Tomēr, ir cilvēki, kuriem ir grūti samierināties ar tuviniekiem, kuriem viss izdodas, un pati dzīve ir saldāka. Šādos brīžos, skaudība un neapmierinātība pārklāj visas siltās jūtas. Kā tikt vaļā no negatīvām emocijām un rast prieku par otru cilvēku?

Kopumā, galvenais ģimenes mērķis ir būt kopā un priecāties citam par citu. Bet ko darīt situācijā, kad kādam pavīd veiksme? Kā apslāpēt savu greizsirdību un nepatiku? Kā apgalvo psihologi, šādu nedalītu prieku rada nedrošības sajūta. Cilvēki sāk pamanīt savas neveiksmes, vai vismaz uzskatīt, ka viņu dzīvēs kaut kas nav kārtībā. Tā tas nav, un notiekti nevajag sevi noniecināt.

Cilvēka dabā ir sāncensība. Mēs vienmēr salīdzinām sevi ar citiem, kas nav nemaz tik slikti, jo motivē uz labākiem sasniegumiem. Tomēr, jāņem vērā, ka tas kas padara otru laimīgu, nenozīmē, ka darīs laimīgu arī tevi. Tāpēc pajautā sev, cik ļoti tev ir vajadzīgs, tas, kas ir otram, un vai tas ir skaudības vērts? Neseko cita sapņiem un panākumiem, bet nostādi savu mērķi un cīnies par to.

Protams, var būt arī tā, ka mērķi sakrīt, un tomēr virzaties vienā un tajā pašā virzienā. Bet tā vietā lai satrauktos par to, kāpēc es esmu vai neesmu vairāk to pelnījis/usi, centies priecāties par citu panākumiem, un citi darīs to pašu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X