Kāpēc viņš nezvana?

girl-on-bed-waiting-for-phone-call

Jūs satikāties vairākas reizes, viss bija lieliski, viņš apsolīja pazvanīt, bet to neizdarīja. Ar šādu situāciju ir saskārusies gandrīz katra sieviete. Un visi zina, ka tas nav patīkami. Tu sāc sev jautāt, kāpēc tā notika, ko izdarīji nepareizi?

Pastāv trīs iespējamie atbilžu varianti.

Kamēr svārstijās, tikmēr bija par vēlu.

Lai arī vairums vīriešu no malas izskatās relaksēti, viņi netic savām spējām. Viņi sāk pārdomāt kļūdas, ko varētu pieļaut komunikācijā ar sievieti. Tāpēc, bieži vien, pienākot brīdim, kad jāzvana sievietei, viņi to atliek. Var paiet pat nedēļas, un galu galā, vīrietis vairs vispār nespēj saņemties pēc tik ilga laika piezvanīt.

Ko darīt?

Šajā situācija, vislabāk būtu tev pašai saņemties un piezvanīt viņam, lai arī vari saskarties ar vīrieša auksto toni, kas norāda uz to, ka viņš nemaz negrasījās tev zvanīt. Šāds lēmums tikai liecina par tavu drosmi. Bet vispirms vienmēr pajautā sev, vai tu patiešām gribi satikties un iepazīt šo vīrieti tuvāk?

Viņš pavadīja lieliski laiku, un vairāk neko negrib no tevis.

Ir vīriešu paveids, kam galvenā ir izklaide. Neatkarīgi no tā, bija jums vai nebija seksa. Viegls flirts un komunikācija arī skaitās. Viņš pavadīja ar tevi patīkamu laiku, bet tagad ir pievērsis uzmanību citai.

Ko darīt?

Dusmīga uz cilvēciskām vērtībām? Viņš tev lika noprast, ka jūsu attiecības nebūs ilgstošas, un iedomājies cik muļķīgi būtu, ja viņš tev to pateiktu acīs. Un nevajag vainot sevi, ka attiecībām nebija lemta nākotne.

Tam nav nozīmes, jo tāpat neuzzināsi patieso iemeslu.

Daudzas sievietes sevi šausta par to, kāpēc viņš nepazvanīja. Tam var būt tūkstošiem iemeslu, un neviens saistīts ar tevi. Ģimenes apstākļi, problēmas darbā, utt. Tāpēc, neapgrūtini sevi ar randiņa analizēšanu.

Ko darīt?

Pēc iespējas mazāk jādomā par notiekošo situāciju. Jānododās citiem plāniem, un pat randiņiem, lai pēc tam nav jānožēlo, ka lieki izšķiedi savu laiku, gaidot uz zvanu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X