Kāpēc vīriešiem patīk flirtēt caur sms?

man-business-texting@2x

Teksta pārsūtīšana no viena telefona uz otru, iespējams ir viens no izplatītākajiem komunikācijas veidiem. Šāda veida komunikācija neietekmē arī pretējo dzimumu attiecības.

Tomēr, psiholoģijas profesore Amanda Ernst uzskata, lai cik vienkārša un pieejama ir šāda izvēle, ne vienmēr tā ir labākā izvēle, kam dod priekšroku. Biežāk sastopama šāda parādība ir starp gados jaunākiem cilvēkiem.

Kā pētījuma rezultāti norāda, komunikācijai ar SMS, caur e-pastu, priekšroku dod vīrieši. It sevišķi, ja runa ir par privātiem dabas jautājumiem. Lielākais mīnus šāda veida komunikācijai ir, aukstums un atsvešināšanās. Sarakste parasti ir bezemociju, nevar nodot tās izjūtas, ko rakstīšanas laikā jūtam. Vienmēr paliek tāda neizpratne, nepilnības sajūta.

Protams, ir pieļaujama jebkura veida komunikācija, tomēr ir jāņem daži fakti vērā, ja gribam flirtēt caur SMS! Ziņām ir jābūt īsām. Garas, saturīgas sarunas labāk veikt aci pret aci, nevis stundām ilgstošā sarakstē. Jo galu galā, caur telefonu ir vieglāk komunicēt, kā dzīvē. Un, ja garo sarakšu autors dzīvē nespēj izdvest ne skaņas? Ko tad?Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X