Kas ir labākais afrodiziaks?

bampw-bed-couple-laughing-love-Favim.com-123351

Ko tik cilvēki ir gatavi darīt, lai uzlabotu savu seksuālo dzīvi. Vieni ēd daudz augļu, dārzeņu un ogas, lai uzlabotu savu libido. Citi dod priekšroku netradicionālām metodēm, kā piemērām – zāles, feromonu saturošas smaržas vai pilieni, kas palīdz stimulēt seksuālo pievilcību.

Lai nu kā, labākais afrodiziaks tiek uzskatīts – smiekli. Humors, daudz smieklu, ļoti pozitīvi ietekmē mūsu ķermeni un smadzeņu darbību. Pateicoties smiekliem, mēs uzņemam milzum daudz pozitīvu emociju, kas sniedz veselību, motivē darbiem, un neļauj padoties nevienā dzīves situācijā. Orgasms un smiekli ir cieši saistīti ar laimes hormonu, kuram pateicoties, viss šķiet pozitīvi un saglabā labu garstāvokli.

Tāpat, smiekli stimulē tādu smadzeņu zonu, kas veicina vēlmi pēc neveselīgas pārtikas. Kad jūties bēdīgs, noskumis, prasās kaut kas salds – šokolāde, saldējums.  Esot laimīgam, gribās kaut ko sāļu, taukiem bagātīgu. Ēdot, mēs rodam mums tajā brīdī nepieciešamo mieru.

Smiekli, ir lielisks pretnovecošanas līdzeklis. Smejoties, mūsu sejas daļā pastiprinās asins darbība, kas padara ādu elastīgu un tvirtu. Jo mazāk stresa, jo jaunāka sejas āda, un mazāk krunku.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X