Kas kaitina seksā?

154895-problems-in-relationship

Tika apjautāti 5000 amerikāņu iedzīvotāju, gan sievietes, gan vīrieši, par to, kas kaitina seksa laikā?

  1. Savtīgums (34%)

Tas nav vīrišķīgi. Daudzi vīrieši uzskata, ka galvenais seksā ir parādīt savu vīrišķību, cik labas uzbūves ķermenis ir un kā prot ar to apieties. Ir labi prast kontrolēt savu ķermeni, bet domāt tikai par sevi, neviena sieviete to nenovērtēs.

  1. Mistiskā G-punkta meklējumi (31%)

Kādas tik mokas ir jāuzņemas sievietei, kuras partneris ir G-punkta meklējumos. Cenšoties sniegt super orgasmus, vīrietis tikai sagādā ciešanas un nepatīkamas izjūtas.

Ar laiku pats sekss vairs nešķiet baudāms un zūd pat vēlme ar to nodarboties. Visvairāk no šīs apmātības cieš sievietes no 21-35 gadu vecuma.

  1. Atbildēt uz telefona zvanu (29%)

Daudzi, smagi strādājoši vīrieši, par darbu domā pat seksa laikā. Bieži vien viņi mēdz atbildēt uz telefona zvaniem. Sievietes, kas saskaras ar šāda veida vīriešiem, parasti ir neapmierinātas, gan seksuāli, gan garīgi.

  1. Pārāk liela balss aktivitāte (22%)

Abi dzimumi vienprātīgi bija jautājumā, par pārāk aktīvu balsi seksa laikā – kliegšana, vaidēšana, stenēšana. Tas izraisa tikai smieklus, bet daudzos arī dusmas. Ļoti kaitinoši ir teicieni, kā porno filmās: „O jā, tā ir labi”, „Drāz mani stiprāk!”, „Sajūti manu augumu”, „Ienāc manī dziļi”.

  1. Iet uz tualeti visinteresantākajā momentā (19%)

Ko tādu darīt ir pilnīgi nepiedodami.

  1. Krūšu galu zīšana (16%)

Sievietēm ļoti nepatīk, ka vīrietis, priekšspēles vai seksa laikā piezīžas krūšu galiem, kā tāds mazulis. Daudziem vīriešiem tā ir perversa fantāzija.

  1. „Vienu ātro seksiņu?!”(9%)

Seksā sprinteri nav vajadzīgi. Vismaz tāda ir sieviešu nostāja.

  1. „Mačo” izpausme

Vīrieši, kas uzskata, ka ir baigie seksa karaļi, seksā parasti ir ļoti rupji nevis kaislīgi. Daudzas sievietes ir saskārušās ar šādiem vīriešiem, un reti ir apmierinātas, jo grib vairāk maiguma un kaisles.

  1. „Neķītrais” sekss

Runāt neķītrības saista tikai dažas sievietes, jo lielākā daļa dod priekšroku maigumam un patīkamiem vārdiem.

Lai gan, nevar zināt, jo parasti vīrieši izdabā sievietēm un viņu vēlmēm. Iespējams, rupjības un neķītrības ir daļa no sieviešu vēlmēm.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X