Kas nomāc kaislību?

909425-bigthumbnail

Filmās varoni parasti uzbudina seksīgs apģērbs, kas mudina uz kaisles pilnu nakti . Bet vai reālajā dzīvē notiek tāpat? Slavens amerikāņu psihologs apgalvo, ka vīrieši neuztver nopietni sievieti, kura pati karas kaklā, cenšoties pievērst uzmanību ar pārāk atklātu apģērba gabalu. Protams, viņš palūkosies šīs dāmas virzienā, bet ne uz ko vairāk nevar cerēt. Tātad, kas vīrieti vairāk saista, sievietes uzvedība vai tas kā viņa ir ģērbusies? Kas noteikti viņu neuzbudina?

  1. Pārāk daudz kosmētikas. Lielai daļai vīriešu patīk dabīga izskata sievietes, nevis kas slēpjas zem kosmētikas kaudzes. Tumši izceltas acis, spilgti sarkanas lūpas, tas rada pārāk daudz jautājumu un apmulsumu vīriešos. Atcerieties, mērenība un dabīgums, vienmēr uzvar.
  2. Sekss pēc grafika. Protams, tas der tad, kad neesi partneri redzējis/usi ilgāku laiku, izplānot vakaru ar seksu būs lieliski. Taču laika gaitā izbrīvējot un plānojot laiku ar savu partneri var kļūt nogurdinoši, un kaisle var pazust. Katrs pāris ar to saskaras, bet visu var vērst par labu. Pārsteiguma moments, vismazāk kad esi to gaidījis, gan laiks, gan vieta, var atkal piedot asumu attiecībām. Īsziņas ar neķītru saturu, negaidīts apmeklējums darba vietā, utt. Viss ir jūsu pašu rokās.
  3. Izslēgta gaisma. Sievietes dod priekšroku nodarboties ar seksu tumsā, tādējādi cenšoties slēpt savus trūkumus un labāk atbrīvoties, lai gan vīrieši neiebilst, tomēr dod priekšroku gaismai. Viņiem patīk lūkoties uz sievietes ķermeni, sejas izteiksmi, kas uzbudina vēl jo vairāk. Ko darīt ja sieviete mīl ar seksu nodarboties tumsā, bet vīrietis gaismā? Kompromiss? Iedegt sveces, nelielu apgaismojumu istabā, kas liks justies labi abiem partneriem.
  4. Saskrāpēta mugura. Parasti filmās, pašā kulminācijas brīdi, sievietes mēz saskrāpēt muguru atstājot asiņainas pēdas. Protams, tas var šķist seksīgi, bet reālajā dzīvē tas nav ieteicams. Ja tomēr kaisles pārņemtiem sanāk palaist rokas, ieteicams pirms tam nogriezt nagus, sakopt sevi.
  5. Orgasma tēlošana. Bieži vien, lai izpatiktu saviem vīriešiem un glaimotu viņiem, sievietes mēdz tēlot orgasmu. Tomēr, labāk nevajag vīrieti maldināt. Viņš jūs sapratīs un galu galā sasniedzot īstu orgasmu, tas būs patīkami gan jums, gan vīrietim, jo būs patiess. Parunājiet ar savu partneri, atklājiet kā jums vislabāk sniegt baudu, kas jums nepatīk seksā, jo galvenais ir uzticība vienam otrā.
  6. Pārmērīga alkohola lietošana. Parasti iedzerot, sieviete kļūst pašpārliecinātāka, smieklīgāka, un jūtas atbrīvotāka seksa laikā. Tomēr, bieži vien, sieviete zaudē koordināciju, dara lietas neveikli, nepareizi un pat sāpīgi. Vīriešiem, šādas sievietes nešķiet uzbudinošas un sekss ar viņām nav baudāms. Tāpēc, katrai sievietei ir jāzina sava robeža.
  7. Pamācības. Nevienam no partneriem nebūtu patīkami, seksa laikā dzirdēt instrukcijas un piezīmes par viņa seksa tehniku. Pat ja vīrietis atbilst jūsu prasībām un tomēr gribas vēl izteikt kritiku, padomājiet labi vai tas ir tā vērts, jo jārēķinās ar to, ka kaisle var ļoti ātri pazust. Labāk uzslavējiet par to, ko viņš prot labi, nevis kritizējiet par lietām ko neprot. Un galu galā visu var izrunāt atklāti, neesot intīmiem.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X