Kas piesaista sievietes vīriešos?

3it

Vai jūs zināt par ko sapņo sievietes? Kas patiešām viņām patīk vīriešos?

  • Muskuļots augums. Sievietes dievina vīriešus ar satriecošu augumu. Vienīgā atšķirība, ir muskuļu lielums, tas katrai patīk atšķirīgs. Tomēr, neatkarīgi no muskuļu lieluma, dārgie vīrieši, kopjat sevi, lai sievietēm nav kauns stāvot jums blakus. Mīlēt jūs var pateicoties jūsu iekšējai būtībai, bet dievināt – dēļ auguma.
  • Kopti mati. Protams, pats galvenais, lai būtu tīri. Tomēr, lai jums tiktu pievērsta lielāka uzmanība, ir svarīgi piedomāt pie matu stila. Lai būtu tāds kas izceļas, bet tai pat laikā piestāv jūsu sejas aprisēm.
  • Skaists smaids. Ne visiem ir doti perfekti zobi. Bet centies pēc iespējas padarīt perfektu to, kas jums ir. Regulāri tīriet, un noturiet tos baltus.
  • Sejas āda. Bez pūtītēm. Bez bārdas – pēc izvēles. Vienām patīk gluda, tīra seja, citām – raupjāka sejas āda, ar nelielu, vai lielu apmatojumu. Vadoties pēc sievietes gaumes, kopiet to, kas jums ir.
  • Smarža. Ļoti svarīga ir higiēna. Pārliecinieties, ka jums ir labas smaržas. Patīkams aromāts, jau būs jūtams pa gabalu. Sievietes tā vien lips klāt. Ja aromāts būs nepatīkams, viņas ies ar līkumu. Nav svarīgi kur jūs atrodaties, vai kurp plānojat doties, vienmēr labi smaržojiet. Jo labākas smaržas, jo seksuāli pievilcīgāks jūs liksies sievietei.
  • Apģērbs. Svarīgi, vienmēr ģērbties atbilstoši apstākļiem un notikumam. Katram dzīves iznācienam ir jābūt savs apģērbs. Nekādā gadījumā nedrīkst sporta tērpu vilkt uz romantisku randiņu, tas nav pilnībā pieļaujams. Vienmēr ir labi pakonsultēties ar sievieti, jo iespaids tev ir jāatstāj tieši uz viņām.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X