Ķermeņa erogēnās zonas

Tygeria_Sm_Sig_1-940x646

Vai jūs zināt kur atrodas ķermeņa erogēnās zonās, kurām pieskaroties var zaudēt prātu? To ir daudz vairāk nekā jūs spētu iedomāties. Viens ir skaidrs, tas noteikti ir saistīts ar tausti, sniedzot ķermenim neizsakāmu baudu. Laiks uzzināt ķermeņa erogēno zonu vietas.

  1. C punkts. Ziņkārīgie var jautāt, kur tāds atrodas? Runa ir par auss ļipiņu. Šī ir viena no jutīgākajām ķermeņa daļām, tāpēc nevajag par viņu aizmirst priekšspēles laikā. Mazliet paspēlējaties ar to ar mēli, un partneris locīsies kaislē.
  2. Mazā iegurņa muskuļi. Šī vieta atrodas starp anālo atveri un sēkliniekiem. Pieskaroties šai vietai, vīrietim sniedz ne tikai fantastisku priekšspēli, bet var novest līdz kulminācijai. Tāpēc, ja vēlaties paildzināt dzimumaktu, ir jāuzmanās pieskaroties šai vietai. Ja jūsu partneris cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas un ātri beidz dzimumaktu, tad ir ieteicams veikt īpašo iegurņa muskuļu pamācību.
  3. Baudas ceļš. Katram partnerim ir savs baudas ceļš, pa kuru kustēties līdz pilnam orgasmam. Kā to darīt? Neaizmirstiet par glāstiem, skūpstiem, lēnām maigām kustībām pār atsevišķām ķermeņa daļām, tai skaitā vaigiem, kas arī ir erogēna zona. Izpētiet partnera ķermeni, sekojiet līdz, kādām vietām pieskaroties, partneris visvairāk jūt baudu.
  4. Iespējams, ka par šo ķermeņa daļu, kā erogēno zonu, nav neviens pat aizdomājies, bet ir vērts pamēģināt. Sākumā, lai partneris/e iekārtojas ērti uz vēdera, un virzoties lēnām uz leju no kakla, skūpstiet un maigi glāstiet katru skriemelīti.
  5. Sēklinieki. Cik daudz laika seksā vajag veltīt sēkliniekiem? Ne daudz, bet ar tiem var paspēlēties jebkurā jums vēlamā brīdī. Un ņemiet vērā, ka ne tikai sēklinieki ir jutīgi, bet arī tā daļa, kas tos atdala.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X