Ko nejautāt lesbietēm

lnpost-20171115-lesbian-safe-sex

Gluži kā Viduslaiku vācu dzeja, arī lesbietes nereti tiek pārprastas. Protams, jūs droši vien esat par to lasījuši sieviešu veselības literatūrā vai uz īsu brīdi redzējuši seriālā “Grejas anatomija”, vai tuvējā lielveikalā, taču pavisam cita lieta ir redzēt lesbietes ārpus visa tā.

Kas viņas ir? Kādu apģērbu nēsā? Vai tā ir patiesība, ka viņas sāk dzīvot kopā jau pēc otrā randiņa? Kas gan viņām ir tāds, kā nav “standarta sievietēm”? Tie ir tikai daži no neskaitāmajiem jautājumiem, kas nodarbina sabiedrības prātu. Lai arī mēs vienmēr mēdzam uzskatīt, ka nav stulbu jautājumu, ja runa ir par lesbietēm, tieši šie stulbie jautājumi ir tie, uz kuriem viņas jau ir pagurušas atbildēt. Izvairieties no šiem desmit jautājumiem, ja nevēlaties uzsākt strīdu, izraisīt neizpratni vai pat fizisku izrēķināšanos, kā arī lai netiktu pielīdzināts alu cilvēkam.

1. Kura no jums šajās attiecībās ir „vīrietis”?

Neviena. Abas. Ja nu vienīgi runa ir par zirnekļu iznīdēšanu. Vairumā gadījumu attiecībās piedalās divas sievietes. Tieši tāpēc viņas ir lesbietes. Tas ir aizvainojums – uzskatīt, ka homoseksuālas attiecības ir heteroseksuālu attiecību imitācija, īpaši, ja runa ir par novecojušo uzskatu par „vīrieša” lomu.

Iespējamā atbilde: „Nezinu. Kurš ir vīrietis jūsu attiecībās?”

2. Ja tev patīk meitenes, vai tu esi iemīlējusies pati sevī?

Šis jautājums tiek apspriests jau kopš Viktorijas laikmeta, kad Freids spriedelēja, ka homoseksualitātes saknes, iespējams, meklējamas narcismā un viņa tā dēvētajā kastrācijas kompleksā. Ja šai teorijai būtu kāds nopietns pamatojums, vai mēs visi regulāri nemasturbētu pie spoguļa, kamēr fonā skan Kārlijas Simonsas „You’re So Vain”, tā vietā, lai ietu uz randiņiem? Viendzimuma valdzinājums nav pielīdzināms tīksmei pašam par sevi.

3. Kā jūs mīlējaties?

No sākuma mēs nesam upuri Dievietei. Tad mēs pretēji pulksteņa rādītāja virzienam ejam pa apli apkārt linsēklu bļodai, tajā pašā laikā lasot citātus no Indigo Girls kanona. Pie septītā apļa mūsu vagīnas saplūst kopā garīgā un ekstātiskā vienumā. Pēc tam mēs dzeram sarkano tēju un apspriežam cietuma reformas.

Lesbiešu mīlēšanās vienmēr ir mulsinājusi parastos cilvēkus. Līdz pagurumam ir skaidrots, kā mīlēšanās notiek bez locekļa. Taču te būs skaidrojums vēlreiz: lesbietes mīlējas ļoti dažādos veidos – izmantojot rokas, rotaļlietas, muti, pēdas, pātagas, skavas, saites, ēdienu un citus objektus, kurus var izmantot apmierināšanai. Tas ir tik vienkārši. Nav viena pareiza veida, kā lesbietes mīlējas.

4. Kā tu zini, ka esi lesbiete, ja neesi nekad mīlējusies ar vīrieti?

Kā tu zini, ka esi heteroseksuāls, ja tev mutē nekad nav bijis loceklis? Vai otrādi.

5. Vēlies mīlēties trijatā?

Ir ļoti kaitinošs uzskats par citas orientācijas sievietēm, īpaši biseksuālēm, ka tad, kad viņas nenodarbojas ar standarta ģimeņu iznīcināšanu, viņas vēlas kniebties trijatā ar vīrieti. Nepārprotiet. Lesnietēm patīk sekss trijatā, bet tas ir radījis visādus neveiklus piedāvājumus internetā un dzērumā. Tas ir apnicīgi. Lūdzu, atrodiet sev jaunu hobiju, piemēram, mēbeļu restaurāciju vai sērfošanu. Ja vien sieviete pati nenorāda, ka to vēlas, neizdariet nekādu pieņēmumus un lūdzu nedariet neko ar savu mēli.

6. Tu patiešām esi lesbiete? Bet tu taču esi tik skaista…

Tas ir aizvainojums, kas maskēts kā kompliments, kas norāda, ka lesbietes ir neglīti, zem tilta dzīvojoši troļļi, un ir homoseksuālas tikai tāpēc, ka neviens vīrietis negrib viņas redzēt kailas. Tas arī iznīcina iespēju, ka lesbietes var būt sievišķīgas, kas ir absurdi. Ļoti daudzas lesbietes ir sievišķīgas. Tam pat ir īpašs apzīmējums: femme. Un lai arī viņas lieto kosmētiku, valkā svārkus, lepojas ar gariem matiem, viņas vienalga nevēlēsies ar tevi gulēt, īpaši – ja esi izteicis šādu frāzi.

7. Tātad, ja tu apprecēji vīrieti, tad tu vairs neesi biseksuāla?

Heteroseksuālas attiecības neietekmē seksuālo identitāti un visus iepriekšējos partnerus. Ja vēl aizvien jūtat tieksmi uz sievietēm, tad esat biseksuāla, vienalga, vai šīs vēlmes īstenojat dzīvē. Vajadzētu pārtraukt citas personas seksualitātes vērtēšanu, kas nav vai nu/vai nu lieta. Turklāt biseksualitāte nav kaut kas, kas būtu jāpierāda.

8. Kādas pretenzijas tev ir pret vīriešiem?

Nekādas. Viņas ir fanes. Tas nav nekas personīgs. Šādi jautājumi ir tikpat apnicīgi kā stereotipi par lesbietēm un viņu naidu pret vīriešiem. Tas ir tāpat, kad jūs paņemat tomātu, bet sieviete saka, ka grib zivi.

9. Vai jums pietrūkst vīriešu?

Ir lērums vīriešu aizvietotāju. Un viens no tiem pat tumsā spīd!

10. Tu vēl vienkārši neesi sastapusi īsto vīrieti.

Neinformēti radinieki, kas vēl aizvien cer, ka jūs laidīsiet pasaulē mazbērnus (un arī tie, kas kaut kādu iemeslu dēļ pielīdzina lesbismu neauglībai), bieži vien saka šādu frāzi. Tas ir ļoti aizvainojoši un vīzdegunīgi, un tas liek domāt, ka lesbietēm ir bijusi slikta pieredze ar vīriešiem. Nav jau tā, ka lesbietes nekad nav cietušas no vīrieša un, ka tas neietekmē skatījumu uz dzīvi, bet nav tā, ka Džila pēkšņi kļūs par lesbieti tikai tāpēc, ka Džeks nespēja beigt runāt par futbolu.

Ir zināmas tik daudz vientuļas heteroseksuālas sievietes, kas nav satikušas savu sapņu vīrieti. Un ir zināmas apmēram 0 sieviešu, kas spontāni ir kļuvušas par lesbietēm, jo viņām apnika gaidīt.

11. Es arī gribētu būt lesbiete. Viss būtu daudz vienkāršāk.

Protams. Izņemot naidu, fizisku izrēķināšanos, augstu pašnāvību risku, apvainojumus darba vietā, diskrimināciju, iespējamo nomētāšanu ar akmeņiem atsevišķās valstīs un Krievijas agresīvo politiku pret homoseksuāļiem un transpersonām, uzbrukumiem, depresiju, reliģisko vajāšanu, katru reizi atklāt, kas tu esi, kad ar kādu satiecies, draudus no radiniekiem, ka tie patrieks jūs no ģimenes, un atbildēt uz kaitinošiem jautājumiem līdz mūža galam.

Ja to visu neņem vērā, tas ir jauki.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X