Komunikācija internetā ar bijušo – Bīstami!

rebound-relationship-005-chatting-with-ex

Vai ir labi sarakstīties ar savu bijušo? Esi uzmanīgs/a! Speciālisti uzskata, ka draudzība starp bijušajiem, ir spēlēšanās ar uguni, kas var radīt neatgriezeniskus bojājumus esošajās un iespējams nākotnes attiecībās.

Mēs ļoti daudz uzturamies sociālajā vidē, kur atrodas arī mūsu otrās pusītes.

Rakstnieks un attiecībus speciālists John Boy apgalvo, ka attiecību uzturēšana sociālajā vidē nav slikti, tikai uzsākot attiecības ar jaunu partneri ir jāuzmanās no to publicēšanas internetā.

Komunicējot internetā ar bijušo ir jāuzliek ierobežojumi, par ko sarakstīties, kādas bildes viens otram var pārsūtīt, lai pēc tam esot kopā ar esošo partneri, neuzpeld kāda kompromitējoša informācija. Pat ja jūsu attiecības ar bijušo partneri ir draudzīgā formātā, svarīgi ir atcerēties, ka nedrīkst aizmirst par savu esošo partneri. Atkarīgs no tevis, vai tavam/ai partnerim/ei būs pieņemamam tava komunikācija ar bijušo draugu/dzeni.

Vienmēr pastāv iespēja, ka vienam no partneriem vēl joprojām ir jūtas, un cer uz kopīgu nākotni. Tāpēc, ja jūti, ka šī draudzība tev traucē virzīties uz priekšu, tad tā ir jāpārtrauc!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X