Liktenis būt draugiem?

How-to-Be-Just-Friends-When-He-Wants-More

Lielākā daļa attiecību beidzas ar šķiršanos uz visiem laikiem. Tomēr, ir grūti pavisam tikt vaļā, tā kā jūs ar bijušo partneri saista kopīgas atmiņas.

Ir smagi atcerēties, cik jums kopā bija labi, jautri, kā plānojāt kopīgu nākotni. Pirms šķiroties pavisam, liela daļa cilvēku izvēlas pamēģināt saglabāt draudzīgas attiecības, bet neaizdomājas par to, ka tas varētu būt sarežģīti.

Kopīgi draugi

Kopā esot, partneri iegūst kopīgus draugus. Vienam no partneriem šķiršanās vienmēr ir sāpīgāka. Tāpēc, laika pavadīšana ar kopīgiem draugiem, var likt aizdomāties par attiecībām.

Vainas sajūta

Tam nav nozīme, kurš no pāra pārtrauc attiecības. Vainas sajūta būs abiem, un tas var patraucēt draudzībai.

Seksuālā pievilcība

Lai arī jūs izlēmāt kļūt par draugiem, starp jums vienmēr pastāvēs seksuālā spriedze. Vismaz viens no partneriem vienmēr cerēs uz kaut ko vairāk, kā tikai komunikāciju.

Greizsirdība

Nav iespējams noskatīties, kad tavs/a bijušais/sī partnere flirtē ar kādu citu. Līdzko parādīsies greizsirdība, draudzībai vairs nebūs vietas.

Aizvainojums

Šķiršanās parasti ir viena partnera vaina, bet ja kaut kas notiek, tad sāpināts un apkaunots jūtas otrs. Iespējams, tu pat gribēs atcerēties sāpes un vilšanos. Tur nav vietas draudzībai.

Jauni partneri

Saglabāt draudzību būs grūti, līdzko vienam no partneriem parādīsies jaunas attiecības. Jo viņš/a spēs tās aplūkot no tuva redzesloka. Tāpat, parādīsies sacensību gars, lai tikai ieriebtu savai bijušajai otrajai pusītei. Tādējādi, sāpinot trešo iesaistītot personu.

Ideāli, protams būtu palikt draugiem. Bet tikai stipra personība spētu aizmirst kaisli, dusmas, aizvainojumu. Kā zinām, šķiršanās nepadara cilvēkus stiprus. Starp sievieti un vīrieti mūžīgi nevar pastāvēt draudzība, tāda ir viņu daba.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X