Mājsaimniecība – labākais afrodiziaks

Couple-8

Noteikti, visi ir dzirdējuši par īpašiem vingrinājumiem, produktiem, kas uzlabo kaisli – austeres, sarkanais vīns. Bet vai esat kādreiz pamēģinājuši veikt mājasdarbus?

Ja tevi reti pārņem kaisle, pamēģini veikt kādus darbus pa māju. Itsevišķi, tas attiecas uz stipro dzimumu. Vīriešiem kam patīk uzturēt kārtību mājās, un paši to dara ar savām rokām, ne tikai ietaupa naudu, bet uzlabo savu libido. Šādi vīrieši ir seksā aktīvāki, ne kā tie, kas izvairās no darbu veikšanas mājās.

Tāpat, ļoti svarīgs aspekts, mājasdarbus veikt kopā, kā pārim, lai nostiprinātu attiecības. Nav noslēpums, ka sievietēm patīk kārtība, viņas vēlās rast tīru un relaksējošu vidi pirms seksa. Turpretīm, vīriešiem patīk relaksēties pēc seksa. Un nekas nespēj tā traucēt izbaudīt seksu, kā apkārt esošais haoss.

Palīdzība mājasdarbos, ir ne tikai cieņas izrādīšana sievietei, bet noteikti sevis pacelšana sievietes acīs.

Galu galā, cik daudz ir jāizdara, lai palielinātu kaisli attiecībās? Uz šo jautājumu viena konkrēta atbilde nav, viss ir atkarīgs no paša procesa. Sieviete priecāsies par jebkuru mazāko palīdzību, un būs ļoti pateicīga par to. Jo vairāk palīdzēsi, jo vakarā saņemsi lielāku pateicību ;)Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X