Matracis, kas norāda uz neuzticību

sex-positions-7-EDIT

Programmetāji, izgudroja unikālu veidu, kā atklāt otrās pusītes krāpšanu. Spāņu inženieri izgudroja speciālu matraci, kas ir saistīts ar telefonu, kur uzrāda, kad un cik reizes ir izmantots matracis.

Saskaņā ar matrača ražotājiem, informācija, kas nonāk uz telefonu, par darbībām uz matrača, ir piestiprināta pie atsperēm (sensori). Tas sniedz miera sajūtu, neatkarīgi no tā ura atrodies.

Pats matracis ne ar ko neatšķiras no parastā matrača. Uz tā var ļoti ērti gulēt, un kas pats svarīgākais, izbaudīt miegu un savstarpējo mīlestību, jo nav apgānīts ar cita/s klātbūtni.

Tomēr, ir jāņem vērā fakts, ka jūs abi zināsiet par šo matraci, tātad, ja viens no pāra gribēs iet pa kreisi, to nedarīs uz matrača, un ne vienmēr krāpšana notiek tieši jūsu abu teritorijā, tam vietas ir ļoti daudz.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X