Mīti par šķīstības zaudēšanu

fisrt-time-sex

Pirmais seksuālais kontakts 14 – 15 gados.

Patiesībā, šajā gadsimtā, ap šo vecumu parasti tīņi tikai sāk runāt par seksu. Skaļāk par to bļaustās zēni, jo grib pierādīt savu vīrišķību. Parasti vidējais vecums, kad nodarbojas pirmo reizi ar seksu ir 16,2 – 17,4 gadi. Pirmā seksuālā pieredze ir atkarīga no ģimenes statusa, izglītības un sociālā stāvokļa.

Jo vecāka esi, jo grūtāk zaudēt nevainību.

Jaunavības plēve uzbūve katrai mēdz būt atšķirīga, kā arī tās izmērs un blīvums. Un vecumam ar to nav nekāda sakara. Neatkarīgi no tā, vai tev ir 18 vaid 28 gadi jaunavības plēve ir vienādi elastīga.

Ātri uzsākta dzimumdzīve ir kaitīga veselībai.

Jaunavības plēve – līdz 17, 18 gadu vecumam nav pilnībā izveidojusies mikroflora, kas aizsargā organismu pret dažādām infekcijām. Vagīnu pārklāj ļoti plāns epitēliju slānis, ko seksa laikā ir viegli traumēt. Kā rezultātā var gūt iekaisumus, un pat ietekmēt auglību.

Vēlu uzsākta dzimumdzīve ir kaitīga veselībai.

Šoreiz, ir uzskats, ka migrēnu un pinņu izsišanos veicina novēlota dzimumdzīves uzsākšana. Tas ir saistīts ar hormonālo aktivitāti, un tam nav nekāda sakara ar jaunavības zaudēšanu. Parasti tas ir psiholoģisks faktors.

Tie, kas nenodarbojas ar seksu, nav jāiet pie ginekologa.

Gan ginekologu, gan urologu vajag apmeklēt regulāri. Ja tomēr rodas kādas problēmas, tas var viegli atrisināt sākuma stadijā. Tas visvairāk attiecas uz vīriešiem.

Jaunavības zaudēšana ir ļoti asiņains un sāpīgs process.

Viss sākas ar psiholoģisku noskaņošanos. Lai nu kā, ja meitene ir ļoti uzbudināta, pats nevainības zaudēšanas process nav tik nepatīkams. Uzbudinājuma brīdī, vagīnu klāj liels daudzums gļotu, kas atvieglo visu procesu.

Pirmajam partnerim ir jābūt vecākam un pieredzējušam.

Tas būtu vēlams, bet ne obligāti. Pieredzējis partneris prastu vairāk apieties ar vēl nepieredzējušu meiteni, nekā puisis, kurš pats nav pārliecināts par to ko īsti dara. Tomēr, vecumam nav tā lielākā nozīme, svarīgi ir pieeja, prasme uzklausīt un saprast kā meitene jūtas un ko viņa vēlas.

Vislabāk zaudēt nevainību vannas istabā.

Siltais ūdens atslābina muskuļus un nervus, mazina spazmas un sāpīgas izjūtas. Tomēr, ūdens, noskalo locekļa un vagīnas mitrumu, kā arī īpaši hlorēts ūdens var radīt iekaisumus.

Pirmais sekss ar prezervatīvu ir sāpīgi.

Mūsdienīgie prezervatīvi ir klāti ar lubrikantiem, kas palīdz dzimumakta laikā labāk slīdēt vīrieša loceklim, tādējādi padarot pašu aktu mazāk sāpīgu.

Pirmajā reizē, nevar palikt stāvoklī.

Muļķības. Sievietes var palikt stāvoklī sākot 11-12 gadu vecumā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X