Neīsts orgasms. Kas pie tā vainīgs?

fake-orgasm-620x330

Sievietes tēlo orgasmu dēļ bailēm no tuvības un neuzticības vīriešiem. Ir pierādīts, ka maldi, kas pastāv starp vīrieti un sievieti, neļauj izbaudīt seksa sniegto baudu.

Daudzas sievietes apgalvo, ka notēlo orgasmu, bet patiesībā tā nav taisnība. No bailēm par vīrieša reakciju, viņas cenšas panākt orgasmu pēc iespējas ātrāk .

Aptaujā, kurā piedalījās 366 sievietes, vecumā 18 – 32 gadiem, atzinās, visas atzinās, ka ir notēlojušas orgasmu. Lielākā daļa no šīm sievietēm ir vīlušās savos partneros , un nav īsti apmierinātas ar seksu, tāpēc notēlo orgasmu, lai process ātrāk beigtos.

Šos rezultātus varētu nosaukt par katastrofu. Šādām sievietēm ir grūti komunicēt ar citiem cilvēkiem. Protams, ir izņēmumi, kas tēlo orgasmu, lai piedotu asumu seksam, tādējādi palielinot uzbudinājumu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X