Padomi, kā neizvēlēties greizsirdīgu vīrieti

jealous-boyfriend-rotator

Pirmais padoms

Pārlieku liela griezsirdība. Ja ne pirmajā randiņā, tad noteikti izpaudīsies nākamajās reizēs. Patīk rīkot scēnas. Lūk dažas pazīmes, kas norāda uz to, ka cilvēkam ir tieksme uz greizsirdību: uzprasās uz nepatikšanām, neaizsargātība, bailes no izmaiņām. Ar viņu diezgan garlaicīgi, pārņemts ar sevi, pedantisks, ēdiens tiek gatavots haotiski, bez jebkādiem noteikumiem un receptēm.

Otrs padoms

Ja izrādās, ka tavam vīrietim patiesi ir tieksme uz greizsirdību, tev nav jākļūst par paklausīgu aitiņu. Ja vīrietis ir pārlieku greizsirdīgs, tas norāda uz viņa agresīvo būtību, kas var izpausties arī attiecībās. Tomēr, ir novērots, ka šāda veida cilvēkus pie vietas var nolikt partnere ar pretēju nostāju. Tātad, ir svarīgi, lai sieviete pretojas, nevis pakļaujas.

Trešais padoms

Nekad neatzīsti, ka esi bijusi neuzticīga. Iemācies atbildēt, pat uz visāķīgākajiem jautājumiem, iemācies iziet no situācijas, piemērām ar pretjautājumu, vai atbildi, kas izsitīs viņu no sliedēm.

Ceturtais padoms

Ņem vērā, ka greizsirdība – ir slimība. Ja tā ir apvienota ar dusmām, naidu, tas ietekmēs ne tikai personas veselību, bet arī apkārtējos cilvēkus, piemērām bērnus. Šādā gadījumā, tev nāksies izvēlēties – otrā pusīte vai bērni.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X