Par ko jūs domājiet seksa laikā?

thoughts-during-sex-art

Par ko vīrietis domā seksa laikā, nav ne mazāko šaubu, jo katra doma ārpus seksa rāmjiem, var radīt problēmas darbībā. Ir pierādīts, ka uzbudinājumam ir nepieciešama pilna koncentrācija. Toties sievietes, seksa laikā var domāt par jebko citu izņemot seksu. Un varbūt pat ir labi, ja vīrietim nav ne jausmas, kas notiek sieviešu galvās. Nav šķēršļu, kas sabojātu atmosfēru.

Teiksim tā, vīrietis domā par sievieti un viņas apmierināšanu, toties sievietes psiholoģija ir tā izstrādāta, ka fiziskā akta laikā ar domām var būt pavisam kur citur.

Nodarbojoties ar seksu, sieviete sava mīļotā vietā var iztēloties jebkuru sev tīkamu personāžu, un vīrietim par to nebūs ne jausmas, jo viņa mērķis ir aplaimot sievieti un gūt baudu pašam.

Protams, nav jau tā, ka sieviete domā par jebko citu izņemot seksu, viņai patīk domāt par seksu ar citu vīrieti, sievieti, neordinārās vietās. Sievietei patīk izmēģināt dažādas pozas, katrā iztēlojoties kādu noteiktu scēnu ar tikai viņai zināmu personāžu. Tādējādi sniedzot sev maksimālu baudu, kā arī neaizmirstot par vīrieti, sniedz to arī viņam.

Tomēr, lielākoties sievietes domas ir tālu no seksa. Viņas galvā svārstās ikdienišķas pārdomas – iepirkumi, māja, utt.

Iemesls tam, diemžēl ir sievietes ikdiena. Rūpes par ģimeni, māju, karjeru. Tas neļauj viņai atslābt, pat visintīmākajā brīdī.

Ja vēlies, lai sieviete seksa laikā domā tikai par notiekošo gultā, pilnībā nododas tev , svarīgi būt pārliecinātam, ka viņa ir pilnībā atbrīvota.

Saprast vai sieviete ir pilnībā apmierināta var viegli pateikt, lai tomēr nekas tāds nenotiktu, ir jābūt pacietīgam un vairāk jāpacenšas, lai sieviete spētu domāt tikai par tevi un ko tajā brīdī tu dari ar viņu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X