Pavedināt bez seksa

video_preview_0000

Mūsdienās, kur mūsu ikdiena ir pārpildīta ar stresu, kā arī morālu un fizisku nogurumu, problēmām darbā, ir grūti rast brīdi kaislei, kā arī pamanīt kārdinājumu.

Šādos brīžos ir grūti noturēt spriedzi, kaisli attiecībās, pašai būt iekārojamai. Tomēr ir lietas, kas ļauj noturēt atvērtu šo lauciņu. Ko tu darītu, lai noturētu kaisli attiecībās?

  1. Agresīva braucēja pie stūres. Sieviete, kas ir perfekta un agresīvi brauc pie stūres, ir ne tikai ekvivalenta, bet pārliecināta partnere attiecībās, kā arī nebaidās no izaicinājumiem pa dzīvi. Vīriešiem šķiet pievilcīgas sievietes, kas spēj pārņemt kontroli un to noturēt.
  2. Balta apakšveļa. Lai iekārdinātu, mēs sievietes izvēlamies spilgtas krāsas apkašveļu, tomēr gaiša krāsa liecina par tīrību, nevainību un protams pievilcību. Ja gaišu apakšveļu nēsā katru dienu, tā zaudē savu šarmu. Tomēr, strauja krāsu maiņa var veicināt vulkāna izvirdumu!
  3. Dzērienu lietprate. Vai vari izgaršot atšķirību viskijā, brendijā un burbonā? Nezini? Laiks apgūt, lai paspīdētu ar savām zināšanām. Vīrietim patīk, ja sieviete pārsteidz ar zināšanām, kas nav viņas lauciņš.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X