Pēkšņa amnēzija

0

Mūs dzīvē var daudz kas pārsteigt, bet ne vienmēr tie ir pozitīvi momenti.

Sekojoši secinājumi tika pieņemti, balstoties uz 54 gadu ilgu sieviešu pieredzi. Gadījums, kad sieviete panikā ieradās slimnīcā, jo 24 stundu laikā pēkšņi zaudēja atmiņu.

Šādu stāvokli sauc par „pārejošu pilno amnēziju”, un parasti ir tikai īslaicīga, bet ņemot vērā tās smagumu, var nomocīt cilvēku.

Lai nu kā, smadzenēm nekādus bojājumus nerada.

Nav daudz informācijas ar to, kas veicina šādu stāvokli, bet ir zinātnieki, ka par to atbild vārstulis, kas atrodas kaklā.

Tā vietā, lai viņš aizvērtos ciet,  paliek atvērts, kā rezultātā skābeklis tiek novadīts nepareizi – kuņģa piesātinātajās asinīs, kas plūst lejup no sirds. Atpakaļ tiek vadītas pa jūga vēnām, kas atrodas tajā smadzeņu daļā, kas atbild par atmiņu.

Katru gadu, starp 100 000 cilvēkiem 3 – 5 personas saskaras ar  īslaicīgo pilnīgo amnēziju. Dažiem, atmiņa atgriežas jau dažas stundas pēc tās pazušanas.

Šo parādību var izraisīt liels sasprindzinājums, kā svarcelšana, iešana uz tualeti lielajās darīšanās.

Vecums, kādā parasti ko tādu piedzīvo, ir 50 – 60 gadi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X