Pirmā randiņa idejas

couple-fishing-from-a-boat

Parasti pirmais randiņš sagādā lielas galvassāpes. Tu gribi atstāt iespaidu uz meiteni, tai pat laikā padarot randiņu interesantu. Par ieradumu ir kļuvis, aizvest meiteni uz kino, vakariņās, tomēr dažkārt būt labāk oriģinālam. Lūk 10 idejas randiņam ( ne obligāti pirmajam).

  1. Dodies pie dabas. Iespējams dzīvo kādas upes vai ezera tuvumā. Izklāj segu piknikam, sagatavo uzkodas un labu vīnu vai šampanieti. Sievietēm, patīk, ja vīrieši ir maigi romantiķi, vismaz, tas kas attiecas uz randiņiem.
  2. Apmeklējiet botānisko dārzu. Tas noteikti būs iespaidīgāk, kā ziedu pušķis.
  3. Izjāde ar zirgiem. Tas noteikti iesildīs dāmas sirdi.
  4. Alus degustācija. Pirms plāno ko šādu, pārliecinies, ka dāmai garšo alus. Piemērām, ja viņai garšo vīns, vari aizvest uz vīna degustāciju.
  5. Izklaides parks. Tā nav taisnība, ka sādas atrakcijas patīk tikai bērniem. Tu pavadi daudz laika kopā ar partneri izklaidējoties, runājot.
  6. Deju stundas. Ja tavai partnerei patīk dejot, tad ar deju stundām tu nenošausi greizi. Meitenei tas noteikti patiks, un tev būs iespēja viņai pieskarties, atrasties tuvāk, kā jebkurā citā randiņā.
  7. Laivu noma. Siltā laikā, izbrauciens ar laivu ir ideāla doma randiņam. Varēsiet no sirds izrunāties un baudīt apkārt esošo skaisto ainavu.
  8. Gatavošanas stundas. Kopā varēsiet pagatavot neaizmirstamus ēdienus, kā arī pārbaudīt viens otra gatavošanas prasmes.
  9. Karaoke vakars. Aizejiet uz bāru, kur norisinās karaoke vakars. Ja tu labi dziedi, tas noteikti būs patīkams pārsteigums tavai partnerei.
  10. Sporta spēles. Piedāvā uzspēlēt tenisu, badmintonu, volejbolu vai golfu, ņemot vērā partneres vēlmes.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X