Pirmās grūtniecības pazīmes

early-pregnancy-quiz-orig

Mēnešreižu iztrūkums – viens no acīmredzamākajiem grūtniecības simptomiem (lai gan, ne visos grūtniecības gadījumos). Palūkosim tuvāk šos simptomus.

Mēnešreižu iztrūkums parasti rada trauksmi sievietēs, kā rezultātā, viņas dodas iepirkt grūtniecības testu. Dažu dienu iztrūkums, ne vienmēr liecina par grūtniecības iestāšanos, jāsatraucas tad, ja tas jau ir ilgāku laiku. Tomēr, ir sievietes, kam menestruālais cikls ir neregulārs, un viņām ir ieteicams vadīties pēc, ja tāda ir bijusi, iepriekšājās grūtniecības. Parasti tas ir, nelaba dūša, sāpošas krūtis, straujas pārmaiņas ēšanas paradumos, nogurums.

Protams, nav vajadzības akli tam ticēt, jo tie ir simptomi, kas mēdz būt dažām sievietēm pirms menstruācijām. Tāpēc, ja šķiet ka ir kādas neierastas izmaiņas, ieteicams veikt grūtniecības testu.

Vienmēr, 100% drošībai, ir jādodas un par grūtniecību jāpārliecinās pie sava ginekologa.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X