Sagrausim mītu par vīrieša neuzticību

Why-Men-Cheat-On-Great-Women-3

Neuzticība attiecībās, bieži vien tiek sasaistīta ar vīriešiem. Lai nu kā, Wake Forest pētnieku veiktie atklājumi, sagrauj šo stereotipu.

Saskaņā ar Andrew Irvine Smiller, vīrieši dod priekšroku emocionāli nopietnām attiecībām. Viņi vēlās dziļas, uz kopīgu nākotni virzītas attiecības.

„Mūsu sabiedrība ir pilna ar aizspriedumiem, un pastāv uzskats, ka vīriešus interesē tikai sekss, bez emocijām,”apgalvo A. Smiller.

Lai nu kā, dati norāda uz pavisam ko citu. Lai arī vīriešiem mēdz būt vairākas partneres, esot attiecībās viņiem ir sekss tikai ar vienu, ar savu tā brīža partneri.

A.Smiller veiktā aptauja atklāj, ka šāda veida stereotipu mūsos iesakņo mēdiji un televīzija. Tur tiek liela uzmanība pievērsta attiecību problēmām. Mēdijiem patīk rakņāties par slavenību netīro veļu, un iešana pa kreisi tiek uzskatīta par sensāciju. Tāpat arī filmās, kur tiek sagrauta laulība, vai vairākus gadus ilgstošas attiecības, vainīgais gandrīz vienmēr ir vīrietis.

Tādējādi, daudzi tic šim stereotipam, jo redzam tikai vienu pusi, jo otra puse (sieviete iet pa kreisi) šķiet nereāla, un neizraisa tik lielas emocijas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X