Seksa lelle ar personību

Sex-robot-facts

Iepazīstinām ar pirmo komerciāli pieejamo robota meiteni ar mākslīgo intelektu – kas var „sarunāties” ar savu īpašnieku.

Roxy, ar savu savu izmēru un anatomisko precizitāti, piemīt mākslīgais intelekts un sintētiska āda.

Viņa nevar dzert, ēst, bet var izpildīt gandrīz visas intīmās vēlmes.

Par spīti tās skaidrajām formām, ir vēl viena lieta, ko viņa nevar darīt – staigāt. Viņa ir 1.70 gara, 54 kg smaga un ar C izmēra krūtīm.

Roxy ir piecas personības: Mežonīgā Vendi, kas ir drošsirdīga un liela piedzīvojumu meklētāja. Vēsā Farah, kas ir atturīga un nedaudz kautrīga. Tāpat, īpašnieks var izvēlēties ādas un matu krāsu, krūts izmēru, un vēl trīs sev vēlamās personības.

Lellei ir bezvadu pieslēgums internetam, kas ļauj viņai komunicēt ar īpašnieku caur epastu un saņemt atjauninājumus programmatūrai. Starpcitu, īpašnieks var dalīties ar citiem lietotājiem, ar sevis izveidoto tēlu.

Roxy maksā līdz 5,600 mārciņām, atkarībā no tās versijas. Lelles radītāji drīzumā plāno iepriecināt arī vientuļās sievietes ar lelli vīrieti.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X