Seksa pozas, kas stimulē prātu

4eb63945bf3cc42a5f6a8fbb0b4ae1fb

Ir pierādīts, ka seksuālās pozas, kādās jaunieši nodarbojas ar seksu, veicina to, kā nokārtos eksāmenu.

 

Seksa pozas ne tikai domātas daudzveidībai un attiecību uzlabošanai, bet arī prāta asināšanai. Ir dažas pozas, kas veicina labāku asins plūsmu smadzenēs. Ir pierādīts, ka ļoti daudzi jaunieši nodarbojas ar regulāru seksu. Un tur nav nekā slikta, tieši otrādi, tas uzlabo atmiņu un atstāj labu iespaidu uz eksāmenu rezultātiem.

Guvumi no pozu maiņas

Uzlabo atmiņu, koncentrēšanās spējas un reakciju.

Meitenēm

„Kalns” – notupies ceļos un atspiedies uz elkoņiem. Nolaid galvu. Partneris iekļūst no aizmugures.

Tādējādi, asinis pieplūst smadzeņu tiem rajoniem, kas atbildīgi par atmiņu un smadzeņu neironiem.

„Rats” – Nogulies uz muguras, kājas piepaceltas augšā aptvērušas partnera gurnus. Tas stimulē asins piekļuvi pleciem un prātam.

Puišiem

„Jātnieka poza” – guli atslābinājies, galva piepacelta. Partnere uzsēdusies uz dzimumlocekļa ar kopā saspiestiem ceļiem, kas vērsti uz priekšu. Šajā pozā var veikt rotējošas kustības, kas stimulē nervu galus, tādējādi nosūtot spēcīgus signālus smadzenēm.

„Jātnieks ar dibenu pa priekšu” – Partnere saliek kopā kājas, apsēžas uz dzimumlocekļa, uzgriežot muguru vīrietim. Redzot kustamies sievietes gurnus sniedz papildus stimulāciju, un tas ir lietderīgi nerviem, kas atbild par vizuālo.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X