Seksa rotaļlietas no pagātnes

sextoys5(1)

Romas Katoļu baznīcas ierakstos ir norādīts, ka dzimumakts ir domāts tikai vienam nolūkam – cilts turpināšanai, un seksa rotaļas tika uzskatītas par grēku. Grēciniekiem 5 gadus bija jāizsaka nožēla, lai atlaistu grēkus.

Renesanses mākslas darbos, ļoti lielā mērā tika attēlots, cik liela nozīme sievietēm tajā laikā bija dildo. Tieši tā, jau tajā laikā tika izmantots vārds „dildo”.

Nav ne jausmas kā sievietes nonāca līdz tādam priekšmetam kā dildo, bet fakts paliek, ka tāds pastāvēja. Tajā laikā, tas bija no koka, ko arī attēli apstiprināja. Tikai varam iedomāties cik daudz eļļas tika izlietots, lai tā lietošanu padarītu patīkamāku.

1560 gads

Vai viduslaikos tika izmantoti prezervatīvi, ir grūti spriest. Tomēr, 1956 gada vēsturiskie avoti pierāda, ka laikā pēc Melnās Nāves (sifilisa), tika meklēti veidi, kā apstādināt šo epidēmiju. Cilvēki nepajokam bija nobijušies no šīs nāvīgās epidēmijas, un mēģināja rast risinājumus, kā turpināt apmierināt savas seksuālās vēlmes.

Atjautīgais 1800 gads

Spējat iedomāties, kas notiek ar bērnu, kad tas nedabū šokolādi vai kādus citus saldumus? Tas pats notiek ar pieaugušu vīrieti, kas grib apmierināt savas seksuālās vēlmes. Un neatkarīgi kādā laikmetā dzīvojam. Tāpēc, ļoti normāli, ka sieviete un vīrietis meklē veidus kā piepildīt savas fantāzijas, kā dažādot seksuālo dzīvi. Šāda priekšteču izdoma ir atstājusi ievērojamus nospiedumus mūsu dzīvē.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X