Sekss pirms kāzām

elizabeth-messina_boudoir

Mūsdienās ir grūti noteikt, vai zvērests pie altāra par šķīstību un tīru dvēseli, atbilst patiesībai. Vairākums jauniešu, ar seksu nodarbojas jau ilgi pirms kāzām, jo nesteidzas iebraukt laulības ostā. Viņi izbauda viens otra mīlestību, un prieku ko sagādā dzīvi.

Tomēr, kā pētījumi liecina, pāriem, kuriem nav bijis seksa pirms kāzām, ir stabilākas attiecības. Uzsākot seksuālās attiecības laulībā, sekss ir daudz bagātāks un daudzveidīgāks. Pāri, kuriem pirmo reizi sekss ir kāzu naktī, laulības ir izturīgākās pat par 20%, pats sekss ir labāks par 20% un par 15% kvalitatīvāks.

Psihologi uzskata, ka mīlestība un siltas attiecības var izpaust arī citādi – vienam ar otru runājot, izklaidējoties, utt. Lai būtu pilnvērtīgas un ilgstošas attiecības, vajag daudz vairāk kā seksu, jo sekss ir mazākā daļa no stiprām attiecībām.

Protams, ir izņēmumi, un katrs pats var izlemt, kad sākt nodarboties ar seksu. Ir jāatrod harmonija starp fizisko un garīgo, un tad arī viss būs kārtībā attiecībās ar partneri.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X