Sieviešu orgasms. 5 lietas ko tu nezināji

660_HappyCouple

Nav noslēpums, ka sekss noņem spriedzi, stiprina attiecības starp partneriem. Mēs piedāvājam 5 faktus , ko vēl nezinājāt par sieviešu orgasmu. Vēl 5 iemesli, lai nodarbotos ar seksu biežāk.

Samazina krūts vēža risku

Kad esi iemīlējies, organismā palielinās oxitocīna līmenis, kas atbild par laimes izjūtu. Tie izdalās arī orgasma laikā. Oxitocīns ne tikai liek sievietei justais laimīgai un iekārojamai, tas samazina krūts vēža risku.

Samazina sāpes

Kā izrādās, lai atbrīvotos no galvassāpēm, nevajag neskaitāmu daudzumu zāļu, pietiek ar seksu. Ja naktī tavu orgasmu sāk pārņemt krampji, tas liecina, ka organismam trūkst seksa.

Samazina žagas

Dažkārt uzrodoties žagām, liekas, ka nekas nespēj palīdzēt no tām tikt vaļā – ne biedēšana, ne ūdens, ne utt. Nav vajadzības izpildīt dažādus akrobātikas trikus, kā atklājās, žagas remdēt var orgasms.

Sasniegt orgasmu? Uzgaidiet!

Ir pierādīts, ka gados vecākām sievietēm orgasmu sasniegt ir daudz vieglāk. Aptaujājot sievietes vecumā no 18 – 50 gadiem, vai ir sasniegušas orgasmu, jaunās sievietes atbildēja, ka ļoti reti, bet sievietes vecumā no 30 – 50 to izjūt gandrīz katrā akta laikā. Ja 20 gadīgas sievietes satraucas par to, ka nevar sasniegt orgasmu, nav iemesls, tas nāks ar vecumu.

Palīdz pārvarēt pirms menstruālo sindromu

Es domāju, ka gandrīz katrs vīrietis piekritīs, ka šis periods ir neciešams. Sievietes kļūst ļoti emocionālas, dusmīgas, pat agresīvas. Ir pierādīts, ka regulārs sekss un orgasms, palīdz samazināt nepatīkamo sajūtu šajā laikā. Orgasms, ne tikai samazina mēnešreižu sāpes, bet nostabilizē sievietes noskaņojumu.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X