Sieviete vēlas, lai vīrietis labi pelna

o-ARM-WRESTLE-facebook

Jaunie pētījumi pierāda, ka dzimumu vienlīdzība ir tikai mīts. Sievietes vēl joprojām uzskata, ka vīriešiem ir jāpelna vairāk.

Londonas Ekonomikas skolas pārstāve Catherine Hakim uzskata, ka vēl joprojām galvenie ir vīrieši, kas dominē biznesā. Viens no pamata izskaidrojumiem ir tas, kas sievietes ir mazāk vērstas uz karjeru, bet gan vairāk ģimenes izveidei.

„Aprecēt izglītotu un labi pelnošu vīrieti, ir gandrīz katras Eiropas sieviešu sapnis. Modernas attiecības ir kā alternatīva vai papildinājums karjerai,”apgalvo zinātnieki.

Nav nekāds pārsteigums, ka mūsdienās vairāk sieviešu ir mājsaimnieces, audzina bērnus, attiecīgi nestrādā un neapgādā ģimeni. Ir dabiski sievietei audzināt bērnu, nevis veltīt laiku karjerai. Zinātnieki uzskata, ka feministu „karš”pamazām saplok.

„Mūsdienās sievietēm ir vairāk izvēles iespēju. Viņas var izvēlēties starp ģimeni vai karjeru, labi apmaksātu darbu, vai pievērsties politikai. Bet ir jāsaprot, ka vīriešiem un sievietēm ir dažāda dzīves uztvere, mērķi nākotnei un prioritātes, kas padara viņus tik atšķirīgus, attiecīgi no viņiem nevar sagaidīt vienlīdzību.”Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X