Svingeru vēsture 1. daļa

allthechildrenoflight-atlantis

Daudzi uzskata ka svingeri un to pasākumi ir kaut kas jauns, kas parādījies tikai pēdējos 50 gados. Bet kā noskaidroja Mike Hatcher, svingeri jau ir bijuši miljons gadu atpakaļ. Būdams vērīgs teologs, un saņemot draugu arheologu palīdzību, viņš noskaidroja, ka seksualitāte un tās izpausmes plaši zināmas bija jau mūsu zemes aizsākumos. Protams, daži apsvērumi ir tikai spekulācijas, tāpēc jāņem vērā, ka šis raksts ir balstīts uz pētījumiem par mītiem, leģendām un faktiem.

Katram mītam piemīt daļa patiesības, tāpat, kā jebkurai leģendai. Svingeri pastāv jau no pašiem aizsākumiem. Visums radās 20 billions gadu atpakaļ, un ap to laiku radās arī planēta zeme un nostāsti, kas balstīti uz faktiem un leģendām.

Zeme Pan (Pangeja)
100,000,000 p.m.ē.

Leģendas par tādām radībām kā Pegazs, Kentaurs un citām mistiskām radībām, klejo pa visu pasauli. Mūsdienu ticības mācībā Pan zeme tiek uzskatīta par „Ēdenes dārzu”. Tā bija zeme, kur cilvēkveidīgie dzīvoja mierā un saticībā. Tika uzskatīts, ka šie Ēdenes iedzīvotāji bija seksuāli ļoti aktīvi, un nodevās neierobežotai kaislei cits ar citu. Viņi tika uzskatīti par pirmajiem svingeriem. Radītāja acīs viņi nedarīja neko nosodāmu. Radītājs mācīja toleranci, mieru, mīlestību un taisnīgumu. Radītājs lika saprast, ka seksā nav nekā slikta, galvenais, lai viens otram nedarītu pāri. Gadiem ejot, šis jēdziens zuda. Aptuveni 60 millionus gadu atpakaļ zemei uzskrēja komēta, radot pilnīgu zemes atdzišanu. Daži zemes iedzīvotāji paslēpās zem zemes, citi to neizdarīja.Abas cilvēku grupas saglabāja savu seksualitāti, lai gan laika gaitā piemirsa par savu radītāju un viņa mērķi.

Lemūrija
200,000 p.m.ē.
Lemūrija no Mu zemes, sāka pastāvēt 25,920 gadus atpakaļ. Šajā laikā cilvēki bija ļoti miermīlīgi, izteikti savā seksualitātē un orģijās. Šie iedzīvotāji nebija tehniski orientēti, bet gan mežonīgi pēc dabas. Viņi baudīja mūziku, ritmu un dzīvoja lielās pilsētās piekrastē.
Sekss un partneru maiņa bija viņu normālā ikdiena. Uz biseksualitāti neskatījās ar nosodījumu, bet gan bija vēlama. Mu zeme beidza pastāvēt, kad komētas aste aizķēra zemi, radot milzu atdzišanu līdz pat – 50 grādiem. Zemi pārņēma elektromagnētiskās vētras, piespiežot cilvēkus doties uz Ameriku vai uz vietām, kas ir augstākas par jūras līmeni.

Atlantīda
18,086 p.m.ē.. – 9000 p.m.ē.

Atlantīda bija pilsēta, kā jebkura cita, kas atradās virs ūdens, ar izņēmumu, tās greznībā un krāšņumā, kas nepiemita citām pilsētām. Tajā laikā, tā bija pilsētu pilsēta, jo izcēlās ar savu bagātīgumu, mākslu, zinātni un tehnoloģijām. Leģendas stāsta, ka seksa orģijas nebija nekas neparasts. Lai kontrolētu dzimstību, klīda baumas, ka tika ieviests anālais sekss. Atlantīdā dzīvojošie ar nolūku izmantoja kristālus, kā enerģijas avotu. Tie tika izmantoti lidošanā, telekinēzē, kā arī dīvainu seksa rituālu un orģiju laikā. Savu sakāvi Atlantīda cieta, kad kādu dienu, dēļ savām tehnoloģijām, nogrima okeāna dibenā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X