Top 10: Ko sievietes samelo vīriešiem

couple_2471514b

Ak šīs sievietes…Tik noslēpumainas un neizprotamas. Un vīrieši – nabadziņi. Jūs sievietes gribat, lai mēs vīrieši nemelotu un būtu patiesi, bet ko darāt pašas?

Diemžēl, ne vienmēr mēs sakām patiesību. Dažkārt mēs nevainīgi samelojam, vai kaut ko neizsakam līdz galam. Un tas tikai tāpēc , lai saglabātu labas attiecības.

Zemāk ir aplūkojami top 10 populārākie sieviešu meli.

Es pārgulēju ar X vīriešiem

Sievietēm ir tieksme melot par to ar cik vīriešiem viņām ir bijis sekss. Parasti iemesls tam ir bailes, ka seksa partneru skaits var izrādīties lielāks nekā viņu vīrietim.

Tas bija lieliski

Bieži vien sekss nav tāds kādu iztēlojamies. Šāda tēma sievietēm nav patīkama, it sevišķi, ja vīrietis nespēj viņu apmierināt. Vīrieši, apgūstiet sievietes ķermeņa valodu, un pacenšaties vairāk.

Es nekad tev neesmu melojusi, un to nedarīšu

Konfliktus attiecībās parasti veicina meli un maldināšana. Ir grūti apzināties, ka daram kaut ko nepareizi, un to vēl atklāti atzīt. Lai nu kā, sekas var būt graujošas. Tāpēc, pirms kaut ko skaļi izsaki, padomā divreiz.

Es sveru X kilogramus

Ne visas sievietes melo par savu svaru, bet ir izņēmumi. Tam ir savi iemesli: gribam svērt vairāk vai mazāk; neesam pārliecinātas, vai cipars ko nosauksim vīrietim būs gana labs. Sievietes svars ir kutelīga tēma, un to nevajadzētu aizskart.

Protams, piezvani man

Atrodoties aci pret aci ar vīrieti, kurš aicina uz randiņu, mums ir tieksme atbildēt sekojoši: „Zini ko? Negribu būt siržu lauzēja, bet piezvani man.”Kad to dzirdat, zinat, iespējams jūs vairāk nekad nesatiksieties.

Būsu gatava pēc minūtes

Vīrieši, ja sieviete gatavojas randiņam, tas būs ilgi. Iešana dušā, ķermeņa noklāšana ar losjonu, kosmētikas uzlikšana, matu taisnošana, un galu galā, visa skapja satura piemērīšana. Tāpēc, uzgaidi minūti.

Es nezinu

Bieži vien sievietes saka, ka neko nezin, bet patiesībā ļoti labi visu apzinās un saprot. Sievietēm ir ļoti laba intuīcija. Lai gan sievietes visu ļoti labi zina, viņām patīk izliekties par nezinītēm.

Tas bija ļoti garšīgi

Sievietes novērtē to ka vīrieši cenšas. Ne vienmēr gala rezultātam ir jābūt labam, galvenais ka bija labs nodoms.

Man viss kārtībā

Mēs esam dzīvas būtnes, un mēdzam sērot bez iemesla. Sievietes to dara visbiežāk, un tas nenozīmē, ka kaut kas nav kārtībā. Kā vīrietim, tev ir jāizlemj, tu vēlies ieklausīties, vai tomēr ignorēt. Mēs iesakām – labāk uzklausīt.

Es nopirku, jo bija akcija

Visticamāk, akcijas nebija.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X