Top 5 iemesli, kāpēc vīrieši pamet sievietes

Separation

Sievietes bieži brīnās: „Es viņu tik ļoti mīlēju, un darīju visu viņa labā, bet viņš pēkšņi mani pameta. Kāpēc? Dārgās dāmas, vīrieši vienkārši tāpat nevienu nepamet. Ja tas notika, tad tam ir iemesls.

Lai sievietes apzinātos, kur pieļauj savas kļūdas, mēs piedāvājam ieskatu tajā, kas vīriešiem nepatīk.

Tad īsti kāpēc vīrieši pamet sievietes, ja viss šķiet labi.

Vienmēr izskaties satriecoši

Pašsaprotami ir tas, ka par savu mīļoto cilvēku ir jārūpējas, bet ,mēs nedrīkstam aizmirst par sevi. Ir svarīgi kopt sevi un labi izskatīties, jo vīrietim ir ļoti svarīgs sievietes izskats. Vīrieši mīl ar acīm. Vīriešiem nepatīk, ja sieviete attiecībām kļūstot nopietnām palaižas, it sevišķi, ja attiecību sākumā ir bijusi fantastiska.

Nekādā gadījumā nerīko scēnas: „Kāpēc skaties uz to garkājaino blondīni, ja blakus esmu es? „ Tā vietā, kop sevi un dari visu iespējamo, lai tu būtu pasaulē skaistākā sieviete. Viss ir tavās rokās!

Nevajag melot

Vīriešiem nepatīk meles. Melošana, lai cik nekaitīga tā būtu, ilgstoši var sagraut pat vislabākās attiecības. Nav jēgas greizsirdības scēnām, tēlot orgasmu, un pēc tam brīnīties, ka vīrietim tas apbriebjas.

Pārlieku nekritizē

Vīriešiem nepatīk ja viņus nepārtraukti kritizē. Izturies pret savu otro pusīti, kā gribētu, lai izturās pret tevi. Vīriešiem nepatīk, ja viņus izsmej par to kā viņi ģērbjas, vai ja viņiem kaut kas neizdodas. Var norādīt uz kļūdām, bet neizsmiet vai kritizēt. Tava nepārtraukti neapmierinātā seja nedarīs vīrieti laimīgu, bet gan liks viņam aizdomāties vai tā viņš patiešām grib nodzīvot savu dzīvi. Un tici mums, tu paliksi zaudētājos.

Neesi histēriķe

Iztēlojies: Vīrietis atgriežas no darba. Sieviete stāv, rokas salikusi uz gurniem, ar neapmierinātus sejas izteiksmi un sāk bļaut. Pēkšņi viņa sāk raudāt un vainot vīrieti par dzīves izpostīšanu.

Lai arī tavā dzīvē viss ir labi, tu gribēji piesaistīt uzmanību, diemžēl izvēlējies ne to labāko veidu. Vīrietis šajā situācijā nav nepiekā vainīgs. Ja tev ir kādas pretenzijas vai pārmetumi, izrunājiet to mierīgā ceļā bez bļaušanas. Šādos brīžos tu tiksi sadzirdēta, un iespējams problēma tiks atrisināta.

Neizliecies ka tev sāp galva

Lai nenodarbotos ar seksu, sievietēm ir tik daudz atrunu. Ja šīs atrunas izskan pa retam, vīrietis būs saprotošs un liks tev mieru, bet ja tas atkārtosies regulāri, viņa sapratne lēnām pazudīs. Visbiežākā atruna ir galvas sāpes, un jo vairāk mēs cenšamies to iegalvot vīrietim, jo vairāk pašas sākam tam ticēt. Ar laiku tas kļūst par problēmu attiecībām.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X