Un kurš tagad tēlo orgasmu?

couple-sex-keeping-cool-horiz

Kad runa iet par orgasma tēlošanu, bieži vien, pirmais kas nāk prātā, ir garlaikotas sievietes. Tomēr, ne vienmēr sievietes ir vainīgās, tagad ir pierādīts, ka 2/3 vīriešu tēlo orgasmu.

 

Aptaujā piedalījās aptuveni 1080 vīriešu, dažādā vecumā. Kā izrādījās, vecumā no 25-34 gadiem, vīrieši divreiz biežāk tēlo orgasmu, nekā vecumā no 18-24. Protams, rodas jautājums, kāpēc? Lielākā daļa vīriešu atzina, ka viņiem sagādāja baudu tēlot orgasmu. Iemesli, nepietiekama tuvība ar seksa partneri, vai sekss pēc smagas šķiršanās.

Seksologs un attiecību eksperts Maikls Davns apgalvo, ka 25-34 gadīgie vīrieši tēlo orgasmu, jo samazinās testosterona līmenis asinīs. Protams, tas ir arī atkarīgs no seksuālās partneres: jauni vīrieši parasti meklē vienas nakts sakarus, bet gados vecāki nopietnas attiecības, un skaists sievietes ķermenis uz viņiem vairs neatstāj tik lielu iespaidu. Pēc ilgu attiecību pārtraukšanas, vīrieši vairs nav tik pārliecināti par sevi, un tas var veicināt nespēju sasniegt orgasmu. Tāpēc atliek, to nospēlēt.

Kā tikt galā ar to, ka orgasms tiek spēlēts? Galvenais – sapratne. Protams, situācija nav patīkama, bet par to vajag parunāt. Partneri nedrīkst nosodīt, palīdzēt atbrīvoties, un iespējams jau nākamajā reizē viss izdosies.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X