Vai mīļotais ir tas ĪSTAIS?

o-HAPPY-COUPLE-facebook

Esot jaunās attiecībās, mēs zaudējam galvu, un nemanam sev apkārt notiekošo. Mēs pamanām tikai labās mums blakus esošā vīrieša īpašības, un nepievēršam uzmanību negatīvajam. Bet pienāks brīdis, kad rozā brilles kritīs un uz visu skatīsies ar jau citām acīm. Šis ir raksts tiem, kas attiecības uzsāk ar kaisli, kas neaizdomājas par tālāko nākotni. Dažas norādes, kas ļaus saprast vai viņš ir īstais.

  1. Draugiem un ģimenei nepatīk tava otrā pusīte. Patīk vai nepatīk tas tev, tomēr tavi tuvinieki ir vislabākie tiesneši. Viņiem ir iespēja pavērot tavu partneri no malas, pamanīt ne tikai viņa labās īpašības, bet arī sliktās, kuras tu vēl nespēj ieraudzīt, vai nevēlies. Tas nenozīmē, ka viņu viedoklis ir svarīgāks par tavējo, bet tomēr vidusceļš ir jāatrod.
  2. Esot kopā ar partneri mainās tava uzvedība. Tu kļūsti par citu cilvēku. Tāda sajūta, ka uzliec masku, tu radikāli mainies. Tāpēc ļoti svarīgs ir apkārtējo skatpunkts, kas ir neitrāls.
  3. Cita dzīve. Ir jāņem vērā, ka tavam partnerim ir sava ģimene, draugi. Iespējams, ka ir cilvēki no viņa dzīves, ko neesi redzējusi, tas ne vienmēr nozīmē, ka viņš kaut ko no tevis slēpj. Tomēr ir jābūt možai.
  4. Nav blakus tuvu cilvēku. Nav ciešas attiecības ar ģimeni vai citiem radiniekiem, nav neviena labākā drauga – par ko tas liecina? Ir divas iespējamības – psiholoģiskais faktors, vai arī tas, ka cilvēks nespēj noturēt ciešas attiecības, tās ātri pazūd nebūtībā.
  5. Ātri kļūst dusmīgs. Mēs visi mēdzam aizsvilties, bet tā ir emocija, kas ir jākontrolē. Ja cilvēks nespēj to kontrolēt, viņa emocijas var radīt diskomfortu, vai pat nopietnas problēmas, tev.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X