Vai vīrietis un sieviete var būt tikai draugi?

coupleflirting5

Pētījumi ir pierādījuši, ka sieviete un vīrietis var būt draugi neatkarīgi no tā, vai ir attiecībās ar kādu citu, vai nē. Lai nu kā, šādi uzskata vairāk sievietes, mazāk vīriešu.

Pētījuma laikā, anonīmā aptaujā piedalījās 88 vīrieši, un tikpat daudz sieviešu. Kā izrādījās, lielākā daļa vīriešu, ļoti labprāt gribētu uzsākt intīmas attiecības ar savu draudzeni, neatkarīgi no tā ir vai nav attiecībās ar kādu citu. Bet sievietes esot attiecībās, labāk saglabātu draudzību. Mazliet savādāks gala rezultāts bija ar vientuļajām sievietēm, kas nav attiecībās, viņas tomēr labprāt pārietu arī intīmajā līmenī.

Šāda veida aptauja tika veikta arī starp pusmūža vecuma vīriešiem un sievietēm. Mazāk kā 50% vīriešu kas atradās attiecībās, gribētu uzsākt intīmās attiecības ar draudzeni, bet 50% vientuļo vīriešu, tādu iespēju nepalaistu garām. Atlikušais procents, tāpat, kā iepriekš aptaujātie uzskatīja, ka draudzība ir iespējama, izņemot vientuļās sievietes, kas labprāt ļautos kam vairāk.

Gan vīrieši, gan sievietes uzskatīja, ka šāda veida draudzība ir diezgan lietderīga attiecībām: tās uzlabo ne tikai pašvērtējumu, bet sniedza arī lietderīgus padomus attiecībās ar oretējo dzimumu.

Lai arī draudzība ir iespējama starp vīrieti un sievieti, tomēr, pašiem neapzinoties mēs mēdzam fantazēt par robežām ko var pārkāpt. Attiecībās ar partneri rodoties konfliktam, nesaskaņām, mudina mūs uz neapdomātām rīcībām, kā piemērām sānsolis, un parasti tas notiek ar mums tajā brīdī otru tuvāko cilvēku.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X