Veikals – lieliska vieta, lai iepazītos ar sievieti

57-Women-Spend-Me-Time-Shopping-Online

Pietiek tikai ar dažām minūtēm, lai iepazītu tuvāk sievieti un saprastu, ka viņa ir īstā. Tomēr, iela nav labākā vieta, kur to darīt? Kā izrādās, ideālākā vieta ir drēbju veikals.

Ķeries pie darba.

  • Pirmkārt, apstaigā visus apģērba veikalus, kuros mēdz iepirkties sievietes.
  • Izvēlies vīriešu nodaļu, kas atrodas vistuvāk sieviešu nodaļai. Rūpīgi izpēti piedāvāto drēbju klāstu, bet ar vienu aci novēro apkārt esošo situāciju ar sievietēm.

Tagad, saņem drosmi, ja plāno darīt kaut ko neapdomīgu.

  • Dodies viņas virzienā un saki: „Jums ir lieliska gaumes izjūta. Es stundām ilgi vazājos pa veiklau, bet vēl joprojām neesmu sev neko piemeklējis. Jūs noteikti pārziniet modi, vai varat man kaut ko ieteikt?”

Ja viņa piekrīt, pajautā, kādu apģērbu ieteiktu vilkt mugurā pirmajos divos randiņos. Lielisks veids kā iepazīties. Tu ne tikai izteiksi komplimentu par viņas izskatu, palūgsi padomu, bet ļausi izvēlēties drēbes, atbilstoši viņas gaumei.

  • Negaidi, ka viņa tev uz ģērbtuvi pienesīs klāt drēbes. Painteresējies par krāsu, izmēru, ieklausies viņas vērtējumā.
  • Ja viņa izsaka komplimentu, vari pateikties: „Paldies par ieteikumiem, tie lieliski man noderēja. Es gribētu pateikties un uzzaicināt vakariņās?” Un tev jau būs gatavs apģērbs ko vilkt mugurā.

Ceram, ka tas tev palīdzēs. Galvenais saņemties, un uz priekšu!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X