Vientuļie vīrieši dod priekšroku virtuālām sievietēm

5

Brīdī, kad vīriešiem tiek salauzta sirds, lielākā daļa vēršas pēc mierinājuma virtuālajā vidē. Un viņi ir gatavi maksāt lielas naudas summas, lai dzirdētu un saņemtu to, kas sirdi dziedē.

Klienti meklē sievietes, kas neuzdod liekus jautājumus, bet izdabā vīrieša vēlmēm – saka to, ko vīrietis grib dzirdēt, un dara to, kas liek viņam aizmirsties.

Daudzi no viņiem ļoti labprāt izmanto šādus pakalpojumus, jo tie palīdz atgūt pašapziņu un cieņu pret sevi un citiem.

Ir tādi, kas izmanto virtuālos pakalpojumus, lai notēlotu savu personīgo dzīvi, to padarītu krāšņāku. Ir citi, kas nospēlē, itkā esošas mīlas attiecības, citi šķiršanos.

Ir bijuši gadījumi, kad vīrieši prasa sievietēm notēlot vēstuļu draudzenes. „Dažkārt vīriešiem ir nepieciešama kāda, kas uzklausīs viņu problēmas, un pacels viņu ego,”sacīja kāda sieviete.

Ir arī tādas dāmas, kas var sniegt kaut ko vairāk par vārdiem, ir, kas piedāvā intīmos pakalpojumus.

Daudzi izmanto virtuālo vidi, lai izliktos, ka ir populāri, vai pieprasīti. Uzaicina neīstus draugus, tikai, lai citiem skaustu. Bet jāuzmanās, jo šie, itkā draugi, var būt bīstami, jo nekad nezini, kas zem viņiem slēpjas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X