Viņas jūt, kad nepieciešams orālais sekss

c230

Austrālijas pētnieki ir nākuši klajā ar iespaidīgiem jaunumiem. Ir pierādīts, ka orālā seksa laikā sievietes izjūt milzīgu spiedienu, lielākā daļa pat spēj saprast, kad no viņām tas tiek prasīts.

Kā pētījumi liecina, puse no 16 – 25 gadus jaunām meitenēm, izjūt spiedienu nodarboties ar orālo seksu, un ir vīrieši, kas to pat pieprasa.

Daudzas jaunas meitene apgalvo, ka ar orālo seksu nodarbojas tikai tāpēc, ka citi tā dara. Viņas izjūt milzu spiedienu no sabiedrības.

Lai nu kā, 250 no aptaujātajām meitenēm, bija pozitīvi noskaņotas uz orālo seksu. 82% apgalvoja, ka gūst gandarījumu un jūtas atalgotas sniedzot partnerim orālo seksu.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vajadzētu praktizēt orālo seksu – tas sniedz patīkamas izjūtas.

Lai gan dažas sievietes praktizējot orālo seksu palielina tuvību starp sevi un partneri, ir sievietes, kas vēl nav gatavas pārkāpt šo robežu.

14% uzskata, ka orālais sekss ir drošākais seksa paveids, jo nepastāv risks palikt stāvoklī, un samazinās iespēja iegūt seksuāli transmisīvās slimības.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X