Vīrieša tipi, no kuriem jāizvairās

selfie-man-070115

Vīrieši un sievietes ir tik dažādi savās rakstura iezīmēs un lietās, ko dara. Tomēr, ir norādes, pēc kurām var spriest, vai izvēle ir pareizā.

Kam jāpievērš uzmanība, lai saprastu, ka tieši tas cilvēks ir tava nākotne.

  • Mammīte un viņas dēliņš. Šādus vīriešu ir viegli pamanīt. Viņi ir ļoti labi kopti un saglabā lieliskas attiecības ar savu māti. Viņiem ir ļoti svarīgas ģimenes vērtības, un viņi sagaida tieši to pašu no savas partneres. Labas attiecības ar māti, tas nav slikti, bet ar laiku tas var kļūt par šķērsli. Viens no tādiem – viņa lēmumi būs atkarīgi no mātes viedokļa. Viņas vārds būs noteicošais un gala. Tāpēc, tev kā partnerei nebūs teikšanas, un agri vai vēlu cīņa par vīrieša sirdi starp tevi un viņa māti kļūs kritiska un beigsies slikti.
  • Patmīlīga persona. Vīrietis, kas ir labi kopts, labi ģērbts, pievērš vairāk uzmanības savam izskatam, nekā sievietes, var radīt diskomfortu attiecībās. Brīdis, kad tas kļūst par problēmu, ir kad šī sevis kopšana un uzmanība savam izskatam ir pārmērīga. Šādās attiecībās, sieviete ir otrā plānā. Vīrietis uzskata sevi par galveno uzmanības vērto personu.
  • Liels bērns. Protams, mēs visi sirdī esam bērni, tomēr ir jābūt robežai, ko labāk nepārkāpt. Parasti, šādi vīrieši nestrādā, ir slinki un bezatbildīgi. Šādās attiecībās, sievietes aizstāj māti, jo viņām ir jādara pilnīgi viss.
  • Kontrolējošs. Šādi vīrieši ir izsmalcināti, labi kopti, bet uzticēties viņiem nevar. Sieviete tiek nepārtraukti kontrolēta, tiek uzdoti šādi jautājumi: „Kur un ar ko tu biji?”  Sākotnēji tas var šķist jauki, un pat glaimot, bet ar laiku tas kļūs pārmērīgi agresīvi un kaitinoši. Ir labi ja cilvēks ir ieinteresēts tavā dzīvē, bet kļūst nepatīkami, ja tiek kontrolēts katrs tavs solis.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X