Vīrieši bez seksa

13190893_f1024

Kas var būt labāks par vakaru kopā ar mīļoto, kas beidzas ar romantikas un kaisles pārpilnu nakti?

Diemžēl, ir dzīvē periodi, kad tava otrā pusīte tev nav blakus. Ko darīt šādā situācijā, un cik ilgi vīrietis spēj izturēt bez seksa?

Saskaņā ar seksologu viedokli, sievietes bez seksa var iztikt līdz pat diviem mēnešiem, turpretīm vīrieši jau sāks kliegt pēc trīs nedēļām. Vīrietis, kurš ilgstoši nav dabūjis seksu, kļūst ļoti aizkaitināts, neapmierināts, pat dusmīgs un agresīvs. Varētu šķist, kur nu vēl trakāk, tomēr, ar sievietēm ir trakāk, jo viņas ir daudz emocionālākas, attiecīgi viņu izjūtas ir uz pusi izteiktākas.

Emocijas, kādas izrādīs vīrietis, ir atkarīgs no vīrieša vecuma un seksuālās aktivitātes.

20 gadnieki ir jauni un karstasinīgi, viņu testosteronu līmenis ir ļoti augsts un gatavi ar seksu nodarboties jebkurā laikā un vietā. Tas ir laiks, kad seksā ir svarīga kvantitāte, nevis kvalitāte.  Tas ir laiks, kad tiek daudz eksperimentēts un iegūta pieredze. Sieviete, kas vēlas attiecības ar tik jaunu vīrieti, ir jābūt gatavai būt vienmēr pieejamai un ar vēlmi, citādi, viņš sāks meklē apmierinājumu kaut kur citur.

30 gadniekiem jau ir citas prioritātes. Viņi vairāk fokusējas uz ģimeni un karjeru. Šajā vecumā, daudzi vīrieši jau ir precēti, ir bērni, strādā virsstundas. Loģiski, ka ikdiena kļūst nogurdinoša, un sekss vairs nav tik būtisks. Drīzāk, tas tiek izplānots, lai mazinātu spriedzi.

Kad vīrieši pārkāpj 40 gadu slieksni, viņam automātiski iestājas pusmūža krīze. Seksologi uzskata, ka atšķirība starp 30 un 40 gadiem nav nekāda,bet psihologi apgalvo pretējo, un uzskata, ka atškirība ir milzīga. Vīrietis sāk veltīt vairāk laika savam izskatam, pievērš lielāku uzmanību veselībai. Tieši, pēc 40, vīrieši kļūst iejūtīgāki un daudz kaislīgāki mīļākie. Un beidzot, šis ir posms, kad seksā galvenais ir kvalitāte, nevis kvantitāte.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X