Vīrs ar spilvenu

lee-jin-gyu-married-his-22dakimakura22

Īstai mīlestībai var būt vairākas formas. Šoreiz stāsts par vīru no Korejas, kas iemīlējies milzīgā spilvenā ar foto uz tā, un to visur nēsā līdz.

Lee-Jin-gyu ir vīrs, kurš iemīlējies dakimakurā – milzīgā spilvenā no Japānas, kura formas ir līdzīgas cilvēka formām. Uz spilvena atrodas foto ar populāru Japāņu animācijas personāžu.

28 gadus vecais otaku ( Japāņu termins, kas raksturo personu, kas figurē starp apsēsta un muļķa lomu) aizveda spilvenu uz speciālu kāzu cermoniju. Pirms šīs cermonijas, viņš parūpējās gan par kleitu spilvenam, gan par pašu cermonijas norisi.

Tas ne tikai piesaistīja vietējo iedzīvotāju uzmanību, bet arī  mēdiju.

Patiesībā viņš ir apmāts ar šiem spilveniem. Neatkarīgi no tā, kurp dodas, tos ņem līdz – ejot uz parku, izklaidējoties atrakciju parkos. Tāpat, viņš savu spilvenu ņem līdzi uz restorāniem, kur spilvenam ir atsevišķa sēdvieta un pat tiek pasūtīta atsevišķa porcija.

Šis nav pirmais tāds dīvains gadījums. Kāda friziere reiz aprecējās pati ar sevi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X