6 pasaules slavenākie locekļi

15756844600_750434515d_b

Vīriešu locekļi, jau kopš seniem laikiem tiek asociēti ar auglību un vīrišķību. Daži locekļi pat ir kļuvuši populāri un visiem plaši zināmi. Mēs sniegsim ieskatu populārāko vīriešu un viņu locekļu sarakstā.

Džons Holms

Džons Holms bija pirmais porno aktieris. Tiek uzskatīts, ka viņš ir piedalījies 2500 filmās.  Nav zināms cik īsti garš bija viņa loceklis, bet tiek baumots, ka aptuveni 25 – 30 cm.

Napaleons Bonaparts

Tiek baumots, ka viņš ļoti lepojās ar savu locekli. Kad Bonaparts nomira, viņa loceklis tika munificēts, un pēc tam to iegādājās kāds amerikāņu uzņēmējs, par 6000 paundiem.

Džons Bobita

Ir zināms, ka viņa sieva Lorena nogrieza viņam locekli. Kā izrādās, pirms seksa ar sievu, bijušais jūrnieks mēdza viņai darīt pāri, par to Lorena atriebās.

Dāvids

Mikelandželo statuja Dāvids, iespējams vispopulārākā pasaulē. Tā tika radīta 16.gs., un statuja ir galvenais apskates objekts, dēļ kuras tūristi dodas uz Florenci.

Frenks Sinatra

Viņa drēbnieks apgalvoja, ka nācās Sinatra šūt speciālas bikses, lai viņa „lepnums” varētu tajās  ietilpināties.

Rasputins

Rasputina loceklis, leģendām apvītākais rīks. Tiek stāstīts, ka pēc Rasputina nāves viņa loceklis ir apceļojis visu pasauli, bet viņa meita sašutusi centusies atgūt tēvu un viņa orgānu atpakaļ. Tiek baumots, ka viņa locekļa garums ir 30 cm.Tev patiks arī...

2 Responses

  1. Sekss ar gados vecākiem vīriešiem saka:

    Mans loceklis erekcijas stāvoklī ir 19.cm Vēl neviena nav sudzējusies par nepietiekamu garumu . Var jau būt ka nav gigants , sievietēm patik. Svarigs ir ne tikai izmērs , bet arī tas kā tu māki ar to rikoties .

  2. Par locekļiem . saka:

    Man personīgi ir pazistami virieši ar lilākiem locekļiem , bet jēgas ir maz . Jo locelis nesasniedz erekciju . Un kāda jēga , ja tev lils loceklis , bet darīt , neko nevari . Samīļot sievieti tikai orāli .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X