Kā pierunāt sievieti uz seksu?

womenover40

Amerikāņi regulāri veic testus, kuros meklē atbildes uz mūžseno jautājumu, kas uzbudina sievietes, un kā vieglāk viņas ievilkt gultā. Kā izrādās, vieglāk un ātrāk uz seksu pierunāt ir sievietes pēc 30 gadiem.

Sievietes darbojas , kā bioloģiskais pulkstenis. Iespēja tikt pie bērna, arkatru reizi mazinās. Laikā no 27 – 45 gadi mazinās auglība, kas galu galā beidzas ar menopauzi.

Aptaujājot vairāk kā 800 sievietes, atzinās, ka vecumā no 27 – 45 bija vai ir daudz spontānākas attiecībā uz seksu. Viņas ļoti labprāt iesaistās vienas nakts sakaros, ar sev maz zināmiem vīriešiem.

Kā izrādās, šajā vecuma posmā, sievietes izjūt biežāk un izteiksmīgāk orgasmu. Kā arī izpilda savas kvēlākās seksa fantāzijas. Un vēl viens svarīgs aspekts…nav nozīmes, vai sievietei ir bērni vai nav.

Tādējādi, zinātnieki ir pierādījuši, ka mājsaimnieces guļamistabā ir garlaicīgas. Viņas kļūst tikai atvērtākas, un var tikpat bieži iet pa kreisi, kā to dara vīrieši.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X