Kaislīgs sekss ceļojuma laikā?

1427732242261

Jā, tā ir taisnība. Pāri, kas laiku pa laikam dodas ceļojumos, izbraukumos, vai vienkārši divatā pavada nedēļas nogales ārpus mājas, sekss ir kaislīgāks. Un konkrētāk, sekss šo izbraucienu laikā.

Cilvēki, kas biežāk ceļo, ir laimīgāki un atpūtušies, kas ietekmē arī seksu. Daudzi pāri atzīst, ka izbraukumi  kopā dara viņus laimīgākus, nekā jubilejas vai citi ne mazāk svarīgi pasākumi.

Pāri, kas ceļo kopā ir ne tikai laimīgāki, bet arī kaislīgāki. Kā izrādās, ceļojumu laikā, libido palielinās pat par 88%.

Zemāk ir norādītas ceļošanas pozitīvās puses:

Nav jānodarbojas ar gatavošanu.

Tu esi daudz relaksēts/a.

Tu vari izmēģināt to, par ko esi sapņojis/usi.

Tev nav jāsatraucas par citu viedokli.

Vari nodarboties ar seksu kur un kad gribi.

Vari ēst un dzert gultā.

Vari darīt visu augstāk minēto, nesatraucoties par laiku ko patērē, jo nav jāceļas uz darbu, un nav citi pienākumi.

Plānojot ceļojumu, izplāno kurp dosities, ko darīsiet, un kādās vietās un pozās nodarbosieties ar seksu. Tas piedod asumu, un gaidīšanu padara satraucošāku.

Daudzi pāri doties ceļojumā, var atļauties tikai vienreiz gadā – atvaļinājuma laikā. Un ļoti nepatīkami būtu uzzināt, ka kaislīgs sekss mēdz būt tikai pāris reizes gadā. Tāpēc, neaizmirstat par nedēļas nogalēm, izplānojat arī tās.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X