Nekad nav par vēlu seksam

older-couple-in-hammock

Nez kapēc ir pieņēmums, ka vīrieši un sievietes vecumā no 57 – 85 gadu vecumam ir seksuāli pasīvi, un ka sekss viņus neinteresē.

Veiktie pētījumi ir pierādījuši pretējo. Ar gadiem vecāki cilvēki ir kļuvuši seksuāli aktīvāki, un lielākā daļa ar seksu nodarbojas regulāri un ar izdomu.

Gados vecākiem cilvēkiem ne tikai vajag domāt par seksu, bet ar to arī nodarboties. Daudzi no seksa atsakās dēļ sabiedrības nosodījuma. Cilvēki uzskata, ka ar seksu jānodarbojas tikai jauniem, ka gados vecākiem cilvēkiem tas ir nepiedienīgi un nepieņemami. Tie ir pilnīgi meli, savstarpējs kontakts, gan garīgs, gan fizisks ir nepieciešams vienmēr, itsevišķi, tik vēlā vecumā.

Tāpat, ir zināms, ka ar gadiem, vīrieši sieviešu acīs kļūst pievilcīgāki, attiecīgi, viņi cenšas pielāgoties pieprasījumam.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X