Seksa pozas un orgasms

woman-sexy-orgasm-bed-nude-

„Neuzmanīgs egoists” – uzskata, ka visu dara pareizi un ka tev sagādā baudu. Cenšas gultā būt noteicējs.

Iespējams, ka tev nevajag teikt ko darīt. Iespējams, tu pati gribi visu ņemt savos grožos. Parasti sieviete ir tā, kas zina kā sev sagādāt orgasmu. Un ne vienmēr vainīgs ir partneris vai tu, ja līdz orgasmam nenonāc. Iespējams, ir laiks pamainīt pozas, izmēģināt ko jaunu attiecībās.

Sievietei mēdz būt divi orgasma veidi: klitorālais un vaginālais. Klitora stimulācija – principā, nav iespējams nesasniegt orgasmu. Ir pierādīts, ka 60% augstāko baudas punktu sasniedz tieši klitorālajā veidā. Vaginālais orgasms – ir atšķirīgs tā stiprumā, dziļumā un asumā. Šādu orgasmu var sasniegt ar patiesi seksā pieredzējušu partneri. Ir nepieciešama partnera locekļa dziļa iekļūšana un zināšanas par G-punkta atrašanās vietu un tā stimulāciju.

Tomēr, lai piedzīvotu klitorālo orgasmu, ne tikai stimulējot ar rokām, ir nepieciešams izprast kādā pozā vislabāk nodarboties ar seksu. Katrai sievietei ir jāatrod tā poza, kur vīrietis visvairāk saskaras ar klitoru. Ir daži ieteikumi, kas var noderēt visām sievietēm. Piemērām misionāra poza, kad vīrietis ar visu ķermeni ir atspiedies uz elkoņiem. Vismazāk klitoru var stimulēt „doggy style”, toties tā var visdziļāk iekļūt, un iespējams sasniegt vaginālo orgasmu.

Katra sieviete ļoti labi izprot to kā sniegt sev orgasmu. Toties, tikai 28% var sasniegt orgasmu mīlējoties ar partneri. Kas ir ja tu neesi starp šīm laimīgajām? Esot ilgstošās attiecībās, partnerei ir grūti atklāti runāt par tādu intīmo lietu kā orgasms, un par to, ka nevar sasniegt, vai precīzāk, ka partneris to nevar viņai sagādāt. Neuztraucies, neviens tevi nenosodīs, tieši, otrādi, atklāti par to runājot var novest pie rezultāta. Eksperimentēt seksā, izmēģināt ko jaunu, meklēt iespējas sasniegt orgasmu. Tas tikai uzlabos un attīstīs jūsu abu attiecības.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X