Sekss pēc kāzām, atslēga uz laimīgu ģimeni?

ten_tips_to_keep_your_sex_life_alive_after_marriage

Vai gribi uzzināt laimīgas laulības noslēpumu? „Nosargā”seksu līdz medusmēnesim.

Tika noskaidrots, ka pāri, kas pieturējās vecmodīgam stilam, seksam pēc kāzām, laulība bija veiksmīgāka. Tas ne tikai ietekmē pašas attiecības, bet arī seksu.

Vairāk uzmanība tiek veltīta pašām attiecībām, mazāk seksam. Pāri dod priekšroku komunikācijai, kas palīdz vienam otru labāk iepazīt, un risināt ikdienišķas problēmas.

Pētījuma laikā tika aptaujāti 2,035 pāri. Viens no jautājumiem bija – cik ātri viņi uzsāka seksuālo dzīvi? 22% gaidīja līdz kāzām – uz doto brīdi attiecības stabilas, laimīgas, 20% pirmā seksuālā pieredze – unikāla.

15% pāri vēlās, lai viņu seksuālā dzīve būtu augstas kvalitātes, 12% – atklātāku un sirsnīgāku komunikāciju.

Nav svarīgi, cik reliģiozs ir pāris, un cik ilgi nogaida, lai nodotos seksuālai tuvībai. Brīdis līdz tam parasti ir veltīts komunikācijai, kas veicina labas attiecības ilgtermiņā. Tas norāda uz to, cik būtiski ir „strādāt” pie attiecību emocionālā stāvokļa un uzticības.

Pāri, kas nododas seksuālai baudai vēl pirms laulības, bieži pazaudē saikni viens starp otru. Stabilitāte saškiebjās, un viņi sāk šaubīties savā pārliecībā par attiecību nopietnību.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X