Sieviešu kļūdas seksā

man-woman-bed-laughing-47244

Lielbritānijā veiktā aptaujā noskaidrotas piecas izplatītākās sieviešu kļūdas seksā. Seksīga vai bezcerīga? Noskaidro, kāda tu esi kā mīļākā – cerams, ka neesi pieļāvusi nevienu no piecām muļķīgākajām kļūdām seksā. Pat tad, ja tu vari izlocīties 56 pozās un citēt Kamasutru, tu nekad neiegūsi Mūža Mīļākās titulu, ja pārkāpsi sekojošos tabu.

1. Zināšanu trūkums par seksu vai viņa vēlmēm.

‘Viņa nepārtraukti ķiķina un uzvedas kā maza meitenīte ikreiz, kad es cenšos pastāstīt par to, kā pieskarties man, lai uzbudinātu. Viņai šķiet, ka tas ir jautri, taču mani aizvaino, ka viņa ne tikai nezina, kā glāstīt manu locekli, bet arī neizrāda ne mazāko interesi par to, kā sagādāt man baudu!’

Viņam taisnība – tev ir jāzina anatomijas pamati. Lai gan taisnība, ka tas, kas patīk Jānim, var nepatikt Pēterim, tomēr vīriešu (respektīvi, sieviešu) dzimumorgāniem pamatā ir līdzīga uzbūve, un daudziem ir vieni un tie paši karstie punkti.

Sekss nedaudz līdzinās mašīnrakstīšanai. Ikviens var nosēsties pie datora un kaut ko klabināt ar diviem pirkstiem, taču šādā gadījumā tu nekad nevarēsi sacensties ar tiem, kuri rakstot lieto visus 10 pirkstus un ir izgājuši ātrrakstīšanas kursus.

Nopērc labu grāmatu par seksu un izstudē to. Tiklīdz tu būsi perfekti apguvusi seksa bioloģijas pamatus, apvieno šīs zināšanas ar “eksperimentiem praksē” – pieskaroties un izmēģinot vietiņas uz ķermeņa, kurām vajadzētu sniegt labsajūtu, kad tās tiek stimulētas.

Pārliecinies, kā grāmatu gudrības strādā reālajā dzīvē, un tad tu būsi daudz labāka mīļākā par meiteni, kura ir iesprūdusi savā parādi-ar-pirkstu-un-ķiķini-par-viņa-mantiņām stadijā.

2. Vīrietis tiek uzskatīts par telepātu.

‘Es pajautāju, vai viņai bija orgasms, un viņa atbildēja noliedzoši. Es pajautāju, kāpēc nē, un viņa atbildēja: “Man ļoti patīk orālais sekss, bet tu to nedarīji. Ja tu mani patiešām mīlētu, tu labāk zinātu manas vēlmes.”‘

Piedodiet, meitenes, bet šeit atkal jāpiekrīt vīrietim. Domāt, ka vīrieša pienākums ir acumirklī uzminēt tavas visintīmākās vēlmes, ir nepiedodami muļķīgi. Tikai tādēļ, ka kāds cilvēks daudz zina par tevi un vēlas tev sagādāt baudu, nenozīmē, ka viņam piepeši radušās telepāta spējas.

Ārkārtīgi daudz sieviešu domā, ka viņu mīļākais ir ekipēts ar satriecošu radaru, kas ļaus viņam precīzi noteikt, kurā vietā sieviete vēlas just pieskārienus, kāds dotajā brīdī ir viņas noskaņojums, un pie tam nebūs vajadzīga ne mazākā palīdzība no sievietes puses. Tātad, norādi vīrietim savas vēlmes, vai arī turpini gulēt uz muguras un domāt par iepirkšanos.

3. Intereses trūkums.

‘Ar katru draudzeni atkārtojas viens un tas pats. Iesākumā viņa ir kā traka uz seksu, bet pārstāj to gribēt, kad esam kopā ilgāku laiku.’

Daļa vīriešu ir pārliecināti, ka tas tikai liecina par sieviešu seksuālās intereses trūkumu. Viņuprāt, sievietes orgasmu iesākumā vilto, līdz kamēr vīrietis nonāk “zem viņas tupeles”, bet vēlāk vispār necenšas pat tēlot.

Tomēr šeit iespējams ne tik drūms un daudz loģiskāks izskaidrojums, kādēļ tā notiek. Sievietēm sekss kļūst garlaicīgs, ja tas kļūst paredzams. Ja tu garlaikojies, tev grūti panākt orgasmu, jo tad vajadzīga daudz lielāka garīga un fiziska stimulācija, nekā viņš parasti dara, lai novestu tevi līdz ekstāzei.

Reti kurš cilvēks priecātos, ja visu dzīvi vakariņu galdā viņam pasniegtu vienu un to pašu ēdienu. Taču vairums pāru seko ierastajai rutīnai katru reizi, kad nodarbojas ar seksu. Dažādības pēc mēģini izdarīt kaut ko nedaudz savādāk ik reizi, kad tu mīlēsies ar partneri.

Tā varētu būt savādāka poza. Cita istaba. Gaisma – ieslēgta/izslēgta. Varbūt aromātiska svece. Tu varētu apgulties pilnīgi apģērbta, puskaila vai gluži kaila un iesmaržojusies. Romantiska mūzika, vai pilnīgs klusums. Tas ir tik vienkārši! Tikai nedaudz izdomas, un brīnumi notiek.

4. Viss tiek atstāts viņa ziņā.

‘Jautājums: Kāda ir atšķirība starp mīlēšanos ar savu ilggadīgo draudzeni un spageti bļodas izēšanu?’ Atbilde: Spageti vismaz kustās kā dzīvi.’

Ne mazums sieviešu ir pārliecinātas, ka vīrieša darbs ir ne tikai uzsākt seksu, bet viņa darbs ir arī viss pārējais. Tu gribi kļūt par noteicēju direktoru padomē? Kādēļ tad tu negribi uzņemties daļu atbildības un pienākumu pati savā guļamistabā?

Tā ir izvairīšanās, ja tu gribi, lai viņš visu izdara – viens pats sagādā baudu jums abiem, kamēr tu tikai mierīgi guli. Pārņem lietas savās rokās, un pavedini viņu kādreiz. Uzņemies vadību priekšspēlē. Tas nozīmē, ka tu esi viņam virsū dzimumakta laikā biežāk, nekā otrādi. Ja tu patiešām vēlies viņu iespaidot, uzsāc seksu tad, kad viņš to vismazāk gaida (gultas klāšanas laiks pēc vakariņām neskaitās).

5. Uztraukšanās par savu izskatu seksa laikā.

‘Viņa necieš seksu sāniski, jo viņas vēders tā izskatoties resns. Viņa nevēlas būt virspusē, jo viņa satraucas, ka viņas krūtis izskatīsies smieklīgas.’

Vairums vīriešu tik ļoti nesatraucas par mūsu ķermeņa formām, kā mums šķiet. Patiesībā, – un tas jau vairākkārt ir pierādīts – sieviešu priekšstati par perfektu figūru pilnīgi atšķiras no vīriešu priekšstatiem. Daži liekie kilogrami (kas mums ir globāla problēma), piešķir figūrai sievišķīgas formas, kas vīriešiem šķiet patiešām seksīgi!

Viņi nedomā, ka sieviete ir ‘resna’. Viņu izpratnē apaļīgs sievietes ķermenis ir maigs, silts, sievišķīgs un kārdinošs. Ja tu iekāpsi gultā, domājot par savu izskatu, seksa laikā satrauksies par to, kā tagad ir sapinkājušies tavi mati, ka saliecoties, parādās krunka uz vēdera utt. utjpr., vari būt droša, ka cietīs jūsu seksuāla dzīve.

Kādā ASV aptaujā tika noskaidrots, ka sievietes, kuras ir apmierinātas ar savu izskatu, orgasmu izjūt 73 procentos gadījumu. Kautrīgas sievietes sasniedz orgasmu tikai 42 divos procentos gadījumu.

Sekss ir tas, kas notiek iekšpusē, nevis ārpusē. Ja tu izmisīgi centīsies ieraut vēderu, diez vai tu spēsi izjust lielu uzbudinājumu. Būt labai mīļākajai nozīmē būt pašpārliecinātai. Jūties seksīga, atmet kautrību un kļūsti par labu mīļāko savam vīrietim!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X