Vai gados vecāki vīrieši ir seksīgāki?

sexual-health-landing-3

Nesen tika veikta aptauja, kur sievietes norādīja, ka gados vecāki vīrieši ir pievilcīgāki un labāki seksuālie partneri.

Vai tiešām vīrieši ar sirmu galvu var piesaistīt jaunas sievietes un spēj turēt līdz seksā gados jaunākiem puišiem?

Kā pierādījums, ir piemērām tādi slaveni aktieri, kā Džordžs Klūnijs, Harisons Fords, Hjū Hefners, Maikls Duglas, utt.

„Gados vecāki vīrieši ir pacietīgāki, viņiem nekas nav jāpierāda. Viņiem svarīgākais ir sievietes labsajūta un baudas sagādāšana seksā, nekā pašu orgasms” norāda seksologs F. Eferets.

Viņi ir daudz maigāki. Viņi saprot galveno jēgu seksā – izprast partneres ķermeni un sagādāt viņai baudu, nevis domāt tikai par savu labsajūtu. Viņu noskaņojumu nevada esošas testosterona daudzums asinīs.

Bet protams ir arī otra puse. Gados vecāki vīrieši ātri nogurst. Un ja sieviete vēlas naktī ar seksu nodarboties vairākas reizes, diemžēl vīrietis nebūs spējīgs apmierināt viņas seksuālo apetīti. Šeit uzsvars ir uz kvalitāti nevis kvantitāti. Viņi zina kā pareizi apmierināt sievieti, un to arī dara katru reizi, kad ar partneri nodarbjas ar seksu.Tev patiks arī...

3 Responses

  1. esmu vienis prats.sieviete ir prioritate.lai ka tas budams,Viriesi ,domajat vairak par vinam ,nevis par sevi.

  2. Aizmirsu.Miliet un daviniet maigumu un milestibu.Esiet paklavigi,bet mera robezas,vinas tomer ir tik forsas.Es to sapratu tagad,kad kluvu atraitnis.

  3. Sekss ar gados vecākiem vīriešiem saka:

    Kā rāda prakse , sievietēm , kurām patīk kvalitatīvs sekss izvēlās gados pieredzējušu vīrieti . Jo tam ir skaidrojums ,un proti : Vecāks vīrietis zina ko sieviete vēlās , ir daudz uzmanīgāks un tolerants mīlnieks . Viss vienkārši . Labs sekss ar pieredzējušu vīrieti , ir patikama seksuālās pieredzes kāpinašana. Nav runa par kvantitāti , bet gan par seksa kultūru un kvalitāti .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X