3 veidi, kā sniegt lielisku kunilingu

kunilingus-lizanje

Viens no labākajiem veidiem, kā apmierināt sievieti – ir palutināt viņu ar nepārspējamu orālo seksu. Lūk, 3 veidi, kā viņu apmierināt ar kunilinga palīdzību, lai ļautu viņai sajust vēl nepieredzētu orgasmu:

Dariet to lēni un koncentrējieties uz apļveida kustībām

Ceru, ka jūs skaidri zināt, kur atrodas klitors. Ja jums tas ir jāuzzin, tad apskatieties anatomijas grāmatās un visu kārtīgi izpētiet.

Pirmā metode, kuru apskatīsim, ir fenomenāls veids, kā sniegt sievietei satriecošu orgamsu. Kad jūs virzāties zemāk par viņas nabu, nesteidzieties un koncentrējieties uz viņas navu, lai viņa varēt sākt domās iztēloties un sajust, kādu baudu jūs grasāties viņai sniegt.

Tikko kā jūs pavirzieties vēl zemāk, sāciet lēnām zīmēt apļus ap viņas klitoru ar savu mēli. Pārliecinieties, ka jūsu kustības ir nesteidzīgas un ritmiskas. Iedomājieties, ka jūsu mēle ir spalviņa, ar kuru jūs viņu kutiniet.

Izejot no tā, kā viņas bauda palielinās, sāciet glaudiet viņas klitora kapuci. Tai ir vairāk nekā 6000 nervu galu, tāpēc esiet ārkārtīgi maigs ar to.

Kamēr jūs turpiniet zīmēt apļus, uzmanīgi uzsitiet ar mēli pa viņas klitoru un pavērojiet viņas reakciju. Ja viņai tas patīk, dariet to nedaudz biežāk. Ja viņa neko nejūt, tad pārstājiet un turpiniet zīmēt apļus. Centieties saglabāt vienu un to pašu ritmu.

Pēc 7 – 8 minūtēm, kad būsiet izmantojis šo tehniku, ielieciet vienu vai divus pirkstus viņas vagīnā un sāciet stimulēt G punktu.

Pārvietojiet mēli no vienas puses uz otru

Ja jūsu meitene neguva baudu no iepriekšējās metodes, jūs varat pamēģināt citu tehniku, lai viņu apmierinātu.

Šī metode ideāri noder, lai palīdzētu viņai sasniegt orgasmu. Tā vietā, lai zīmētu apļus ap viņas klitoru, laiziet viņas klitoru ar mēles sānveida kustībām. Pieturieties pie viena un tā paša ritma.

Pārvietojiet mēli uz augšu-uz leju ar vienu ilgu kustību

Šo tehniku vislabāk izmantot, kad viņa tuvojas orgasmam. Sāciet no viņas klitora augšgala un virziet mēli uz leju, līdz nonāksiet līdz viņas lūpiņu pašai apakšai. Pēc tam virzieties uz augšu pa to pašu līniju, par kuru nolaidāties lejā.

Glāstiet viņu vienotā tempā, bet šoreiz pastipriniet spiedienu, tomēr ņemiet vērā viņas jūtīgumu. Turpiniet pārvietoties ar mēli uz augšu un uz leju pa vienu un to pašu līniju, līdz viņa sasniegs savas baudas virsotni.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X